У Вінниці протягом місяця відремонтували майже пів сотні вулиць

У Вінниці протягом місяця відремонтували майже пів сотні вулиць

14:46 13.04.2022

У Вінницькій міській територіальній громаді взимку та з початком весни дорожні служби проводять ремонт доріг за технологією "холодного асфальту" з допомогою спеціальних пристроїв - рециклерів.

Відколи з середини березня у місті ці роботи відновились, дорожники їх виконали уже на 47 автошляхах. Це дозволяє подовжити термін експлуатації асфальтного покриття та зупинити подальше руйнування через несприятливі погодні умови у міжсезонний період.

Дві бригади дорожників продовжують працювати над відновленням пошкоджених ділянок проїжджих частин після зимового сезону в різних мікрорайонах громади. Починаючи із середини березня, вже проведено ремонт на 47 магістральних вулицях у середмісті, на Тяжилові, Замості, Вишеньці, Старому місті, П’ятничанах, Слов’янці тощо.

За останній тиждень бригади провели ямковий ремонт з використанням рециклерів на вулицях Привокзальній, Липовецькій, Бевза, Нагірній, Шепеля та інших. А загалом із середини березня наші дорожні служби відремонтували у громаді вже майже пів сотні автошляхів, - розповів директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Першочергово ремонтні роботи проводились на магістралях, якими їздить громадський транспорт, а також там, де інтенсивний автомобільний трафік.

Нагадаємо, сьогодні, 13 квітня, для забезпечення якісних послуг "Вінницяобленерго" продовжить планові роботи на мережах міста.

Читайте також

У Вінницько-Хутірському ліцеї оновлять приміщення закладу
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт покрівлі на проспекті Юності, 26
Детальніше
У Вінниці ремонтують системи каналізування та водопостачання ще однієї багатоповерхівки
Детальніше
У Вінниці біля житлового будинку на прохання мешканців з інвалідністю встановили підйомник
Детальніше
Повний перелік планових ремонтних робіт на мережах Вінниці 1 липня
Детальніше