безпілотник для зони ООС

Маленьку, але  грізну зброю сучасності готують волонтери з Вінниці для зони ООС

11:47 02.07.2020
49

«Ударний безпілотник»  для роботи в зоні ООС готують вінницькі волонтери.

Він може віддалятися від кермувальника на відстань до 5 кілометрів, переносити та скидати на територію ворога вантаж, наприклад,  боєприпаси, або ж агітаційні матеріали вагою до двох із половиною кілограмів.

В першу чергу  безпілотник використовується у розвідці для виявлення нових позицій ворога, що він викопав, де поставив техніку. Також використовуємо ці апарти для корегування вогню артилерії – дивимося і передаємо артелеристам координати, куди треба стріляти, - розповів боєць АТО/ООС з позивним «Маркіз».

випробування безпілотника

Ми не часто робимо такі проекти, бо вони дороговартісні. Сам коптер коштує тисячу доларів. Планшет – тисячу. Плюс кронштейн для зброду – 10-12 тисяч. Для цього апарату потрібно ще купити антени, які будуть посилювати його зв’язок і кілька акумуляторів з великою ємністю міліампер, щоб він міг літати на далекі відстані, —  зазначив волонтер Денис Романовський .

Придбати DJI Inspire вінницьким волонтерам вдалося за сприяння литовських друзів в Англії. Також литовський волонтер подарував нашим військовикам планшет управління літальним апаратом. Тепер українцям  лишається дообладнати квадракоптер спеціальним кронштейном для скиду боєприпасів, тому волонтерам знову потрібна підтримка небайдужих. Для дообладнання їм знадобиться до тисячі доларів.

Читайте також
У Вінниці для воїнів в зоні ООС зібрали гостинці та необхідні речі
Детальніше
До Дня Незалежності України у Вінниці пройде марш захисників
Детальніше
Вінницькі волонтери підтримують воїнів на Сході
Детальніше
Найстарший вінницький волонтер виплітає маскувальні сітки
Детальніше
Зведений загін вінницьких поліцейських вирушив у зону ООС
Детальніше
Вінницькі волонтери ремонтують фронтовий пікап
Детальніше