креативний простір

Креативний простір "LEVEL 80" працюватиме в живому форматі

17:03 04.05.2022

Не лише онлайн, а й у живому форматі: креативний простір "LEVEL 80" відновлює свою роботу. Для відвідувачів пропонують тематичні кіновечори, семінари, майстер-класи та тренінги – п’ять днів на тиждень з 10:00 до 19:00.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Війна спонукала нас переглянути пріоритети, але від чого ми ніколи не відмовлялися і не відмовимося, так це від спілкування із нашою аудиторією. Дотепер це відбувалося в онлайн-форматі, а наразі маємо можливість повернутися і до звичних зустрічей. Будемо обговорювати, як завжди, лише актуальні теми та ті, які найбільше цікавлять молодь, - розповіла начальниця відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак.

А директор "Центру підліткових клубів за місцем проживання" Дмитро Мира додав, що простір об’єднав експертів із різних галузей.

Креативний простір об’єднав експертів із різних галузей: медиків, психологів, працівників Ювенальної поліції, Червоного Хреста, митців. Усі прагнуть якнайповніше та доступніше презентувати свої знання та вміння. Усіх, хто хоче приєднатися до наших зустрічей, запрошуємо за адресою вул. Магістратська, 80, - зазначив Дмитро Мира.

Дізнатися новини креативного простору можна за посиланням:

Нагадаємо, протягом травня двічі на тиждень департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради організовує тематичні лекції про культурну спадщину Поділля та історію Вінниці.

Читайте також

Юних вінничан безкоштовно навчать виготовляти ловців снів
Детальніше
Відділ молодіжної політики запрошує вінницьку молодь на майстерклас з колористики
Детальніше
Плести з рогози навчались учасники етнічного вікенду у Щітках
Детальніше
Майстер-класи з рогозоплетіння: у Вінниці розпочався етновікенд "Заплетемо рогозу"
Детальніше
У Вінниці провели дводенний молодіжний тренінг «Агенти безбар’єрності»
Детальніше
У Вінниці провели майстерклас з японського мистецтва реставрації битого посуду
Детальніше