На Вінниччині нетверезий хлопець згвалтував 12-річну дівчинку

На Вінниччині нетверезий хлопець згвалтував 12-річну дівчинку

16:41 04.05.2022

2 травня працівники поліції на Вінниччині затримали 22-річного хлопця, який завів до свого будинку 12-річну дівчинку та згвалтував її. 

Близько 21:00 до поліції звернувся родич потерпілої з повідомленням про те, що односелець згвалтував його сестру. Підозрюваного у вчиненні цього злочину поліцейські затримали за місцем його проживання. Раніше він не притягувався до кримінальної відповідальності.   

На місці вчинення злочину слідчо-оперативна група поліції вилучила докази, що свідчать про злочинні дії затриманого. Дівчинку нетверезий молодик побачив на подвір’ї її будинку. Він запросив дитину до свого помешкання та згвалтував її, - повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Хлопця затримали у процесуальному порядку за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України (згвалтування) та знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Наразі йому повідомили про підозру. За такий злочин передбачено покарання – до 15 років ув’язнення.

Нагадаємо, у Бершаді Гайсинського району затримали 34-річного чоловіка, який запросив до себе додому 15–річну дівчину, де напав на неї та згвалтував.

Читайте також

400 доларів, щоб уникнути відповідальності у Немирові водій пропонував хабар поліцейським
400 доларів, щоб уникнути відповідальності: у Немирові водій пропонував хабар поліцейським
Детальніше
Рухався велодоріжкою у Вінниці після наїзду авто госпіталізували 18-річного велосипедиста
Рухався велодоріжкою: у Вінниці після наїзду авто госпіталізували 18-річного велосипедиста
Детальніше
Перемовини на березі Дністра у Ямполі поліцейські врятували чоловіка, який хотів підірвати себе гранатою
Перемовини на березі Дністра: у Ямполі поліцейські врятували чоловіка, який хотів підірвати себе гранатою
Детальніше
Інсценував нещасний випадок на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Інсценував нещасний випадок: на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Детальніше
Ховався у Вінницькій області громадянина рф примусово видворять з України
Ховався у Вінницькій області: громадянина рф примусово видворять з України
Детальніше
Трагедія на Привокзальній у Вінниці чоловік зарізав жінку після конфлікту, а потім вбив себе
Трагедія на Привокзальній: у Вінниці чоловік зарізав жінку після конфлікту, а потім вбив себе
Детальніше