У Вінниці провели толоку, до якої долучилися й переселенці

У Вінниці провели толоку, до якої долучилися й переселенці

16:01 04.05.2022

Сьогодні, 4 травня, відділ молодіжної політики міської ради разом з Молодіжною радою, Муніципальною вартою, переселенцями та працівниками Центр професійно-технічної освіти №1 провели толоку.

Усі об’єднались для того, щоб мати можливість проводити активності на свіжому повітрі та жити в чистому місті.

У гуртожитку Центру професійно-технічної освіти №1 проживають переселенці. Для дітей, які змушені були тікати від війни, ми постійно проводимо майстер-класи та активності. Нещодавно дізнались, що переселенці разом з працівниками навчального закладу висадили сотню дерев на території закладу, тому й подали ініціативу, щоб разом з Молодіжною радою провести тут екологічну толоку, - повідомляє начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

У Вінниці провели толоку, до якої долучилися й переселенці

Директор Державного навчального закладу "Центр професійно-технічної освіти №1" Валерій Дяків для допомоги переселенцям долучає психологів та підприємців.

Щорічне прибирання території – це наша гарна традиція, яку ми проводимо силами учнівського та педагогічного колективу. У гуртожитку Центру професійно-технічної освіти №1 проживають переселенці, більшість з них – понад два місяці. Гуртожиток вже став їхнім спільним домом. Тому ми запропонували переселенцям долучитись до толоки і вони з радістю погодились. Такі ініціативи – це те, що відрізняє нас від орків. Ми вміємо об’єднувати зусилля для загального блага, – каже директор навчального закладу.

Нагадаємо, Вінницька міська рада попереджає містян про те, що спалювати опале листя та залишки рослинності заборонено, адже у повітря виділяється небезпечна для здоров’я суміш.

Читайте також

За останні десять років у Вінниці зафіксували понад 200 випадків розлиття ртуті
Детальніше
Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Вінничанам читали лекцію про те як правильно сортувати відходи та заощаджувати енергію
Детальніше
Маріупольці у Вінниці отримують непродовольчі гуманітарні набори
Детальніше
У Вінниці провели арт-терапевтичний захід, який допоможе адаптуватись маленьким переселенцям
Детальніше
Ще з півсотні вінничан і переселенців долучились до курсів розмовної української мови
Детальніше