У Бершаді чоловік поглумився над 15-річною дівчиною згвалтовану знайшли друзі

У Бершаді чоловік поглумився над 15-річною дівчиною: згвалтовану знайшли друзі

15:39 03.05.2022

У Бершаді Гайсинського району затримали 34-річного чоловіка, який запросив до себе додому 15–річну знайому, де напав на неї та згвалтував.

Потерпіла мешканка Чернігова, яка тимчасово проживає в Бершаді. Дівчина зустрілась з чоловіком, вони мали намір поїхати у гості. Але перед цим підозрюваний, який перебував напідпитку, запропонував неповнолітній зайти до нього додому. У власному будинку затриманий напав на дівчину, та, погрожуючи фізичною розправою, згвалтував її.

Друзі, які чекали на дівчину та чоловіка, вирішили поїхати до нього додму, оскільки ніхто з них не відповідав на дзвінки. Зайшовши до будинку, вони побачили дівчину в безпорадному стані. Зрозумівши, що трапилось - зателефонували до поліції, - повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Бершаді чоловік погрожував та згвалтував 15-річну дівчину

Чоловіка затримали в процесуальному порядку, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Встановили, що у суді відносно підозрюваного на розгляді перебувають справи за вчинення злочинів, передбачених ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ст. 129 (Погроза вбивством) Кримінального кодексу України.

За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.3 ст. 152 кримінального кодексу України (згвалтування). Такий злочин карається позбавленням волі на строк до 12 років.

Нагадаємо, 11 лютого близько до поліції звернулась жителька Тульчина та повідомила про те, що невідомий згвалтував та пограбував її 73-річну матір.

Читайте також

Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Детальніше
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше
На Вінниччині затримали рецидивіста підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
На Вінниччині затримали рецидивіста: підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
Детальніше