У Вінниці відзначили учасників конкурсу "Традиції святкування Великодня в Україні та у моїй родині"
Днями усі учасники сімейного онлайн-фестивалю дослідницьких проєктів "Традиції святкування Великодня в Україні та у моїй родині" отримали дипломи та пам’ятні подарунки від департаменту соціальної політики міської ради. На конкурс було подано 17 відеоробіт.
![У Вінниці відзначили учасників конкурсу "Традиції святкування Великодня в Україні та у моїй родині"](/sites/default/files/styles/compressor/853x640/inline-images/6_27.jpg?itok=D778AyTS)
З 1 по 28 квітня у Вінницькій міській територіальній громаді проходив сімейний онлайн-фестиваль дослідницьких проектів "Традиції святкування Великодня в Україні та у моїй родині". На фестиваль подавали відеороботи, які готували діти спільно із батьками. Учасниками могли бути багатодітні сім’ї громади. У своїх роботах діти показували та розповідали про великодні традиції своїх родин. Переглянути роботи можна за посиланням.
![У Вінниці відзначили учасників конкурсу "Традиції святкування Великодня в Україні та у моїй родині"](/sites/default/files/styles/compressor/853x640/inline-images/7_25.jpg?itok=8RfDftin)
Справжня цінність в житті – це рідні та близькі люди. Ми вдячні учасникам фестивалю, за старанність та творчий підхід в підготовці своїх робіт. Напередодні Міжнародного дня сім’ї, що щорічно відзначається 15 травня, щиро бажаємо добра, любові, краси, доброго майбутнього, достатку і головне – міцного здоров’я!, – зазначила під час вітального слова директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.
![У Вінниці відзначили учасників конкурсу "Традиції святкування Великодня в Україні та у моїй родині"](/sites/default/files/styles/compressor/480x640/inline-images/2_94.jpg?itok=2b8i7vE6)
Нагадаємо, Багатодітні родини запрошують до конкурсу проектів на Великодню тематику