Гурт «Антитіла» запросив на свій концерт вінницьких ліцеїстів

Гурт «Антитіла» запросив на свій концерт вінницьких ліцеїстів

18:59 21.02.2026

До Вінницького ліцею безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС завітали учасники гурту «Антитіла» разом із фронтменом Тарасом Тополею.

Про це 21 лютого інформують у Міністерстві внутрішніх справ України.

Спільно із ліцеїстами участь у заході взяли поранені захисники України, які проходять реабілітацію у ДУ «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Вінницькій області», - йдеться у повідомленні.

Гурт «Антитіла» запросив на свій концерт вінницьких ліцеїстів

Воїни мали змогу поділитися з артистами особистими історіями, поспілкуватися на важливі теми та висловити свої думки щодо майбутньої перемоги України.

Поранення отримав у грудні минулого року. Під час лікування надзвичайно важливо відчувати, що ти не сам. А такі зустрічі повертають віру й додають сил рухатися вперед, – поділився військовослужбовець НГУ Богдан.

Після завершення зустрічі музиканти запросили ліцеїстів на свій концерт того ж вечора, який вихованці ліцею із задоволенням відвідали.

Нагадаємо, після виходу з фронту, під час закордонних та українських гастролей музиканти завжди через музику та особисті історії, просували правду про український супротив, і продовжують це робити. А також збирати кошти на потреби ЗСУ та ГУР, яких станом на зараз зібрано понад 135 млн грн, а численне  необхідне обладнання передано до підрозділів.

Читайте також

Академічний камерний оркестр «Арката» відсвяткує 33-річчя великим концертом у Вінниці
Академічний камерний оркестр «Арката» відсвяткує 33-річчя великим концертом у Вінниці
Детальніше
Пісня та танець, що оживають у серці до Вінниці їдуть «Козаки Поділля»
Пісня та танець, що оживають у серці: до Вінниці їдуть «Козаки Поділля»
Детальніше
Біль та гордість у центрі Вінниці показали вишиванки, які вдягали Герої
Біль та гордість: у центрі Вінниці показали вишиванки, які вдягали Герої
Детальніше
Живі символи й автентичний спів у Вінницькому технічному коледжі відбулася акція до Дня вишиванки
Живі символи й автентичний спів: у Вінницькому технічному коледжі відбулася акція до Дня вишиванки
Детальніше
1460 днів у неволі у Вінниці нагадали світові про ціну свободи та героїзм Маріуполя
1460 днів у неволі: у Вінниці нагадали світові про ціну свободи та героїзм Маріуполя
Детальніше
Координати болю, що стали мистецтвом вінничан запрошують на виставку про загиблих героїв «Азову»
Координати болю, що стали мистецтвом: вінничан запрошують на виставку про загиблих героїв «Азову»
Детальніше