«Вдома» популярний рок-гурт АНТИТІЛА запрошує вінничан на концерт

«Вдома»: популярний рок-гурт АНТИТІЛА запрошує вінничан на концерт

12:14 05.02.2026

Популярний рок-гурт АНТИТІЛА запрошує вінничан 18 лютого, о 19:00, у спортивний клуб «Нокаут» на нову концертну програму «Вдома».

Після виходу з фронту, під час закордонних та українських гастролей музиканти завжди через музику та особисті історії, просували правду про український супротив, і продовжують це робити. А також збирати кошти на потреби ЗСУ та ГУР, яких станом на зараз зібрано понад 135 млн грн, а численне  необхідне обладнання передано до підрозділів.

Сьогодні  українці вдома, і це головна мотивація для нового туру колективу. Великий тур «Вдома» охопить майже 40 міст та містечок України та три Палаци Спорту у Києві. 

«Вдома»: популярний рок-гурт АНТИТІЛА запрошує вінничан на концерт

«Вдома» — це відповідь на запит слухачів і бажання гурту зіграти наживо для своїх у кожному місті країни після гастрольної паузи в Україні. Прозвучать найкращі за всі роки: «Вдома», «2step», «Фортеця Бахмут», «Вірила», «TDME», «Лови момент», «Бери своє» та інші, а також, прем’єри нових треків. 

«Вдома» — це не просто назва. Це відчуття, яке гурт проніс через фронт, волонтерські штаби, крізь сотні тисяч кілометрів концертних поїздок світом — від Канади до Нової Зеландії.

Ми співали для українців по всьому світу. Але лише тут, виходячи на сцену, розумієш: ти вдома. І це не про географію. Це — про відчуття в душі. Всю творчість гурту АНТИТІЛА важко вмістити в один концерт. Тому ми робимо одразу три Палаци спорту, де кожен вечір буде особливим з музичним наповненням та сюрпризами та піснями, які рідко звучать в рамках звичайної музичної програми. Звісно на усіх трьох звучатимуть хіти за всі роки існування гурту, — каже фронтмен Тарас Тополя.

Нагадаємо, академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля» запрошує на подію, де українська пісня звучить не як спогад, а як жива присутність. Тут традиція дихає, рухається, світиться зсередини.

Читайте також

Мати загиблого «азовця» привезе до Вінниці проєкт-реквієм про трагедію в Оленівці
Мати загиблого «азовця» привезе до Вінниці проєкт-реквієм про трагедію в Оленівці
Детальніше
Без Іспанії, але з Байдаком де вінничанам подивитися перший вечір Євробачення-2026
Без Іспанії, але з Байдаком: де вінничанам подивитися перший вечір Євробачення-2026
Детальніше
Відомий вінницький професор презентував книгу про долі героїв «Бенсонхерстський блюз»
Відомий вінницький професор презентував книгу про долі героїв «Бенсонхерстський блюз»
Детальніше
232 факти за пів години як школяр із Вінниці став головним знавцем Євробачення в країні
232 факти за пів години: як школяр із Вінниці став головним знавцем Євробачення в країні
Детальніше
«Мене затягнуло хвилею ностальгії» популярна блогерка відроджує на Вінниччині справжню автентику
«Мене затягнуло хвилею ностальгії»: популярна блогерка відроджує на Вінниччині справжню автентику
Детальніше
Андрій Кокотюха пропустить травневий ВінБукФест, але готує для вінничан особливий сюрприз
Андрій Кокотюха пропустить травневий ВінБукФест, але готує для вінничан особливий сюрприз
Детальніше