Вінницька поліція активно працює над подоланням злочинності серед неповнолітніх

Вінницька поліція активно працює над подоланням злочинності серед неповнолітніх

17:26 08.05.2024

8 травня відбувся круглий стіл, на якому учасники заходу обговорили стан підліткової злочинності та проаналізували вчасне реагування поліцейських на негативні явища у молодіжному середовищі. Також представники заходу поспілкувались про сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги.

Працівники ювенальної превенції, поліцейські офіцери громади, співробітники сектору протидії домашньому насильству Вінницького районного управління поліції спільно із представниками департаменту освіти та служби у справах дітей Вінницької міської ради, а також міського центру соціальних служб поспілкувалися про основні причини вчинення неповнолітніми правопорушень.

Також учасники круглого столу поговорили про випадки зникнення дітей, зокрема до поліції упродовж поточного року надійшло 70 повідомлень про такі події. У результаті злагодженої роботи підрозділів поліції всі діти розшукані та повернуті правоохоронцями додому, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Вінницька поліція активно працює над подоланням злочинності серед неповнолітніх

З метою недопущення вчинення дітьми кримінальних та адміністративних правопорушень, самовільного залишення свого місця проживання, профілактики тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв та наркотичних речовин, ведення здорового способу життя ювенальними поліцейськими постійно проводиться роз’яснювальна та просвітницька робота в закладах освіти міста. Працівники поліції завжди наголошують дітям про основні правила поведінки на дорогах, біля водойм та недобудов. Також спілкуються про кібербезпеку та негативний вплив Інтернет мережі на сучасну молодь. Співробітники сектору протидії домашньому насильству розповідають неповнолітніми про поняття булінгу, факти жорстокого поводження один з одним та заборону вчинення будь-якого виду насильства.

Вінницька поліція активно працює над подоланням злочинності серед неповнолітніх

Сучасний злочинний світ "омолоджується", тому протидія й попередження злочинності це не лише робота поліцейських, а в також батьків й педагогів. Співробітники департаменту освіти, служби у справах дітей, а також представники міського центру соціальних служб можуть допомогти зменшити факти правопорушень серед дітей. 

Лише спільними діями ми маємо змогу запобігти вчиненню злочинів серед неповнолітніх, - кажуть працівники ювенальної превенції Вінницького райуправління.

Нагадаємо, працівники ювенальної превенції, вибухотехніки, кінологи, медики, рятувальники, співробітники роти особливого призначення продовжують дбати про безпеку. Правоохоронці організували пізнавальний захід для учнів Дашівського ліцею Гайсинського району.

Читайте також

В аваріях на Вінниччині постраждали двоє малолітніх велосипедистів
Детальніше
Незаконно вирубали дерев на 1,5 млн грн: на Вінниччині судитимуть злочинну групу
Детальніше
Підозрюваним у вбивстві поліцейського на Вінниччині продовжили термін тримання під вартою
Детальніше
Вінницька поліція розшукує зниклу 14-річну дівчинку
Детальніше
У Бару непритомний пенсіонер ледь не згорів у власному авто
Детальніше
Двох вінничан затримали на торгівлі боєприпасами та психотропними речовинами
Детальніше