У Дашівському ліцеї поліцейські провели день цивільного захисту
Працівники ювенальної превенції, вибухотехніки, кінологи, медики, рятувальники, співробітники роти особливого призначення продовжують дбати про безпеку. 3 травня правоохоронці організували пізнавальний захід для учнів Дашівського ліцею Гайсинського району.
Здобувачам середньої освіти нагадали правила поведінки на дорозі, як пішоходам, так і велосипедистам, познайомили з роботою бійців роти особливого призначення та кінологів.
Вибухотехніки розповіли, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, а саме: не чіпати, відійти на безпечну відстань й негайно сповістити профільні служби, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
![У Дашівському ліцеї поліцейські провели день цивільного захисту](/sites/default/files/styles/compressor/4160x2768/inline-images/1679091c5a880faf6fb5e6087eb1b2dc.jpg?itok=KbwoIcvz)
Рятувальники ознайомили ліцеїстів з алгоритмом дій у разі виникнення пожежі, а медики поспілкувалися про основні правила надання домедичної допомоги постраждалим.
Працівники ювенальної превенції наголосили дітлахам про ретельне дотримання заходів безпеки у побуті, школі, на дорогах та водоймах аби елементарні правила дозволили уникнути неприємностей. Також розповіли дітям про заборону вживання неповнолітніми алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
![У Дашівському ліцеї поліцейські провели день цивільного захисту](/sites/default/files/styles/compressor/3864x2514/inline-images/f247890c3dca514d022b4b91025ede7d.jpg?itok=vLDY7Qae)
Як завжди, найбільше позитивних емоцій у здобувачів середньої освіти викликав виступ службової собачки Пандори, яка вміло демонструвала свої вміння та навички виконання різних команд. Діти з нетерпінням чекали можливості погладити чотирилапого друга та зробити із ним фото.
Нагадаємо, до вінницьких рятувальників завітали першокласники 15-го вінницького ліцею. Малеча з головою занурилися в атмосферу надзвичайників, заглянувши в кожний куточок пожежно-рятувальної частини.