Вінницька обласна прокуратура заперечує тиск на голову кооперативу

Вінницька обласна прокуратура заперечує тиск на голову кооперативу

11:40 19.05.2021

З метою всебічного, повного та неупередженого з'ясування фактів, оприлюднених у відеосюжеті телеканалу “2+2”, поширеного у мережі Інтернет 13 квітня, щодо можливого використання окремими прокурорами Вінницької обласної прокуратури своїх службових повноважень та пов’язаних із цим можливостей на користь своїх приватних інтересів або приватних інтересів третіх осіб, вчинення дій, що порочать звання прокурора і можуть викликати сумнів у його об’єктивності, неупередженості та незалежності, у чесності та непідкупності органів прокуратури, проведено службове розслідування.

У згаданому відеосюжеті голова Житлово-будівельного кооперативу “Барський” Вінниці повідомляє журналісту телеканалу “2+2”, що органи податкової служби та прокуратури Вінниччини здійснюють на нього тиск, вимагають у нього квартири в новобудовах, а також – гроші за закриття кримінального провадження, розпочатого стосовно нього. 

Під час службового розслідування, ініційованого керівником обласної прокуратури, голова згаданого ЖБК щодо фактів, викладених у відеосюжеті, в тому числі щодо конкретних осіб, які нібито вимагали у нього кошти чи квартири, пояснень не надав, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Попри це, службове розслідування проведено повно та неупереджено. У підсумку встановлено, що інформація, надана головою Житлово-будівельного кооперативу “Барський” журналістам щодо вимагання у нього працівниками органів прокуратури грошей за закриття кримінального провадження стосовно нього, не знайшла підтвердження.

Фактів використання прокурорами Вінницької обласної прокуратури своїх службових повноважень та пов’язаних із цим можливостей на користь своїх приватних інтересів або приватних інтересів третіх осіб не встановлено, - додають у прокуратурі.

Фактів порушення прокурорами Вінницької обласної прокуратури правил прокурорської етики або вчинення дій, що порочать звання прокурора і можуть викликати сумніви у його об’єктивності, неупередженості та незалежності, у чесності та непідкупності органів прокуратури не виявлено.

Нагадаємо, прокуратура вимагає усунути порушення прав засуджених у Літині.

Читайте також

Три громади на Вінниччині зобов'язали створити органи охорони культурної спадщини
Детальніше
20 років не платив за оренду - у підприємця забрали гідроспоруду на Гайсинщині
Детальніше
«Голос Вапнярки»: журналіст з Одеси заснував газету в одній з громад Вінниччини
Детальніше
Шість років відсидить вінничанин, який вкрав у фірми продуктів на понад 250 тис. грн
Детальніше
Вінницькі прокурори повідомили про підозру "жене пленного солдата ВСУ"
Детальніше
Привласнив понад 1 млн грн: вінницькі прокурори передали до суду обвинувачення
Детальніше