Вінницькі тхеквондисти стали переможцями міжнародного “Кубку Карпат”

12:02 19.05.2021

У Івано-Франківську днями завершився Всеукраїнський рейтинговий турнір із тхеквондо ВТФ (олімпійська версія) “Кубок Карпат». У ньому взяли участь 490 спортсменів з різних регіонів України,  Естонії та Латвії. Серед них – і представники трьох клубів Вінниці.

Центр олімпійського тхеквондо “Red Sun” (Вінниця) за співпраці із Вінницькою територіальною організацією  ВФСТ “Колос” виставив на змагання 13 спортсменів під керівництвом тренерів Леоніда Кулаковського і Тамари Карапетян. Вісім із них стали переможцями і призерами на цих змаганнях.

Золоту нагороду виборола чинна дворазова чемпіонка України Анна Рожок. Їй також вручили почесний Кубок, як найкращій спортсменці серед юнаків (дівчат). Срібло завоювали “редсанівці” Артем Семенюк, Ігор Гальчинський, Артем Полєтаєв, Ольга Яковенко. Бронзу - Надія Кузнєцова, Марина Бадаєва, Дар’я Бабій.

ВСК “Дельфін” (Вінниця) під керівництвом тренера Лілії Романенко виставив 9 спортсменів. Шість із них стали переможцями та призерами. Золоті нагороди вибороли Арсеній Побігай і Єва Чайковська. Срібну - Дар’я Сайчук. Бронзові нагороди здобули Костянтин Карпенко, Даніїл Кошевой і Ренат Струкевич. Клуб “Дельфін” також нагородили пам’ятним кубком за третє командне місце серед молодших юнаків.

Спортивний центр “Росомаха” (смт Сутиски) в Івано-Франківськ делегував 4-х спортсменів під керівництвом тренера Анатолія Нариженка. Срібну нагороду завоював Ігор Огороднік, бронзові – Ілля Огороднік і Тимур Качуринський.

Нагадаємо, вінницькі тхеквондисти привезли 35 медалей.

Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»
Договори спортивної підготовки у «Ниві» U-19 підписали ще чотири гравці
У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024