У Вінниці притягнули до відповідальності домашнього кривдника

У Вінниці притягнули до відповідальності домашнього кривдника

17:35 19.02.2024

Вінницький апеляційний суд залишив у силі постанову міського суду, якою вінничанина притягнули до адмінвідповідальності за домашнє насильство та наклали стягнення - 340 гривень штрафу.

У своїй апеляційній скарзі порушник просив постанову суду першої інстанції скасувати. Вважає, що домашнього насильства не вчиняв, а просто посварився з дружиною. Утім, за словами потерпілої, це було домашнє насильство, бо чоловік негативно ставиться до неї тривалий час. Щоб зберегти сім'ю каже, завжди терпіла знущання, поліцію не викликала, адже сподівалася розв'язати проблему самотужки.

Звернулася жінка до правоохоронних органів 6 січня цього року, коли чоловік брутально лаявся і вдарив її ногою по нозі. До речі, свідком фізичного і психологічного насильства став чотирирічний син подружжя. Після цього потерпіла подала судовий позов про розірвання шлюбу, - інформує пресслужба Вінницького апеляційного суду.

Суд першої інстанції, оцінивши зібрані у справі докази дійшов обгрунтованого висновку про те, що в діях чоловіка наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, домашнє насильство - не справа двох. В пострадянському суспільстві досі живуть певні стереотипи сприйняття проявів домашнього насильства - "якщо б'є - значить любить" або "сама винна". Вінницькі поліцейські руйнують стереотипи та закликають не мовчати про насильство.

Читайте також

На сім років засудили вінничанина, який побив та пограбував співмешканку
Детальніше
За матеріалами Вінницької СБУ на 15 років засудили російського шпигуна
Детальніше
Понад 4 га землі на Ямпільщині повернули у власність держави
Детальніше
Банду підривників банкоматів у повному складі відправили за грати
Детальніше
Житель Хмільника до смерті побив співмешканку – ревнивцю присудили 12 років за ґратами
Детальніше
Житель Вінниччини сплатить майже 480 тис. грн за незаконно виловлену рибу
Детальніше