Нагадали правила безпеки - рятувальники зустрілись з дітками в Тульчинській громаді

Нагадали правила безпеки - рятувальники зустрілись з дітками в Тульчинській громаді

17:27 19.02.2024

На Вінниччині рятувальники продовжують превентивну роботу з дітьми. В класі безпеки, що працює на базі Тульчинського районного управління, 19 лютого провели уроки безпеки для учнів початкової школи Богданівської гімназії.

Дітям розповіли не лише про правила пожежної та мінної безпеки, нагадали також й про алгоритм дій під час виявлення підозрілого предмета.

Рятувальники наголосили, що такі знахідки заборонено чіпати, необхідно відійти на безпечну відстань та одразу зателефонувати за номером 101. А ще, надзвичайники застерегли ліцеїстів триматися якомога далі від водойм без присутності дорослих, а також застерегли не бавитися сірниками та запальничками, - інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Нагадали правила безпеки - рятувальники зустрілись з дітками в Тульчинській громадіНагадали правила безпеки - рятувальники зустрілись з дітками в Тульчинській громаді

Рятувальники зазначають, що робота в такому форматі буде проводиться й надалі, адже безпека дітей - це спільна відповідальність батьків, педагогів та надзвичайників.

Нагадаємо, на ще один безпековий простір для дітей у Вінницькій області стало більше, його відкрили на базі Жмеринського ліцею №5. Про це інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Читайте також

Інструктори з Хорватії навчали вінницьких саперів розміновувати поля за допомогою спецмашин
Детальніше
У Вінниці на вулиці Зодчих сталася пожежа в офісному приміщенні
Детальніше
На Вінниччині сталося чотири пожежі в екосистемах
Детальніше
Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі
Детальніше
У Вінниці кіногуртки знімають фільми, де головні герої - діти
Детальніше
На Літинщині сталася масштабна пожежа - згоріло приміщення з вантажівкою та холодильниками
Детальніше