Юні “нивівці” вдома здолали конкурента в боротьбі за вихід до плей-офф

11:05 18.04.2024

Триває чемпіонат України з футболу серед молоді до 19 років. Там «Нива» U-19 бореться за вихід до плей-офф.

Про це нагадує пресслужба ФК “Нива”.

17 квітня наша команда на власній базі приймала “СХІ” з міста Ужгород. Поєдинок мав принципове значення у боротьбі за вихід з групи до плей-офф, - йдеться у повідомленні.

Попередні два поєдинки проти  “СХІ”  завершилися нічиєю і поразкою «Ниви» U-19, тому вінничани прагнули реваншуватися. Тренерський штаб залучив на гру низку молодих футболістів з основної команди, які могли таким чином отримати додаткову ігрову практику. Тож гра «Ниви» U-19 виглядала доволі солідно. Навіть, попри дощову погоду і мокре поле.

• Юрченко.
  • На заміну виходили: Астафьєв, Панасюк, Волченко.

На матчі були присутні вболівальники. Серед них – і гравці основної команди на чолі із граючим президентом «Ниви» Артуром Загорульком. Вони палко підтримували своїх.

В першому таймі вінницчани створили кілька небезпечних моментів, але реалізували лише один. Гол забив Артем Юрченко. На 33 хвилині він скористався зручною передачею Олександра Мельника.

Після перерви глядачі голів більше не побачили, хоча моменти виникали. Гра завершилася мінімальною перемогою вінничан – 1:0.

Результат матчу справедливий, за грою. Хоча ми могли забити й другий м’яч. Виділяти нікого не буду. Вся команда відіграла добре, - прокоментував тренер «Ниви» U-19 Олександр Дудник.

Попереду ще чотири тури

Тим часом «Поділля» (Хмельницький) розгромило «Варатик» (Коломия) – 11:0 і наздогнало вінничан за очками. Але «Нива» U-19 випереджає подолян за додатковими показниками.

Попереду ще чотири тури групового етапу в молодіжному чемпіонаті України. Через тиждень наша команда знову вдома проведе черговий матч. Суперником буде «Буковина» (Чернівці).

Нагадаємо, вінницька команда "Нива" та "Тростянець" зіграли в нічию. Для команди вінничан це вже третя нічия поспіль.

Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації
Вінницькі баскетболісти стали чемпіонами України серед чоловічих команд
«Іноземні суперники підходять потиснути руку», – вінницькі пауерліфтери про участь у світових змаганнях