Третя нічия вінничан поспіль - "Нива" та "Тростянець" обмінялися голами

09:38 13.04.2024

Вінницька команда "Нива" та "Тростянець" зіграли в нічию. Для команди вінничан це вже третя нічия поспіль.

Про це 12 квітня інформує пресслужба футбольного клубу "Нива".

Футбольний клуб "Тростянець" весняну частину сезону розпочав із нічиєї з Рухом-2 (0:0) і домашньої поразки від "Скали 1911" (0:1). Наразі команда господарів знаходилася на передостанньому місці, проте достатньо не програти, щоб потіснити туди Металург-2 (який знявся зі змагань). "Нива" ж двічі зіграла внічию 0:0 - жодного забитого, жодного пропущеного м’яча. Безпрограшна серія підопічних Ярошенка складає вже п’ять матчів і триває з перших чисел листопада (1:4 з ПФК "Звягель"). Відзначимо, що через дискваліфікацію гостям сьогодні не зміг допомогти основний хавбек Олег Ничипоренко. Замість нього вийшов Антон Власенко, - йдеться у повідомленні.

На початку зустрічі було багато боротьби, але без просування вперед. Складно було комусь віддати перевагу, адже суперники по черзі володіли м’ячем. Футбол був дуже в’язким… Якщо не бити, то як можна забити?

На 16-й хвилині гості відкрили рахунок. Власенко увірвався до карного майданчика і віддав на Загорулька, а найкращий бомбардир команди пробив у кут - 0:1. Для Артура це п’ятнадцятий гол у сезоні.

Стандарт допоміг господарям поля зрівняти рахунок. Євген Проданов відзначився шикарним ударом зі штрафного. М’яч від стійки залетів у ворота - 1:1. Більше контролювали м’яч футболісти вінницького колективу, але пройти організований захист суперника було непросто. На перерву суперники пішли за нічийного результату.

Другий тайм

На початку другого тайму провалилися захисники сумчан, але Артур Загорулько влучив у стійку. Намагалися більше грати з позиції сили гості, але й підопічні Шаповалова не забували про атаку. На 53-й хвилині довелося вступати у гру Ольховому, коли він парирував удар Дувняка.

У більшості епізодів після середини тайму ніхто не хотів ризикувати, адже розуміли ціну помилки. Ближче до завершення гри було багато пауз, які суттєво збивали темп протистояння. Але в кінцівці було гаряче!

На 88-й хвилині Загорулько міг приносити перемогу своїй команді, але перекинув не тільки голкіпера, але і ворота. А на останній хвилині основного часу Коваленко врятував свою команду і буквально виніс м’яч з порожніх воріт. Мали виривати перемогу гості, але підвела реалізація.

Матч завершився внічию. "Нива" та "Тростянець" у 2024 році ще не перемагали, зате справилися з завданням провести свої перші голи.

Нагадаємо, вінницька футбольна команда "Нива" подаватиме протест на дії суддівської бригади (на чолі з головним арбітром Іваном Мандзюком із Тернопільської області) у матчі вінничан проти "Карпат-2".

Вінницька "Нива" переграла "Кремінь-2" (Кременчук) - 2:0
Вінничанин здобув чотири медалі на Кубку світу з парастрільби
У Вінницькій громаді завершились змагання з футзалу серед аматорських колективів