Вінниця проводжає в останню путь полеглого Героя Олега КаргальсковаВінниця проводжає в останню путь полеглого Героя Олега Каргальскова

Вінниця проводжає в останню путь полеглого Героя Олега Каргальскова

09:11 13.04.2024

13 квітня Вінниця схилила голову у скорботі. Додому "на щиті" повернувся Захисник України, наш земляк Олег Каргальсков. Чоловік служив водієм-механіком танку. Останній бій прийняв під містом Курахове Донецької області.

Олег Васильович народився 12 жовтня 1978 року у селі Осична Хмільницького району Вінницької області. Навчався у місцевій школі. Після цього переїхав до Вінниці, де навчався в технікумі та університеті. Проходив службу в армії. До повномасштабного вторгення працював майстром з виготовлення дверей.

Чоловік був чудовим майстром, у нього золоті руки, він сам побудував будинок, - розповідає дружина полеглого воїна, Інна.

21 вересня 2023 року Олега Васильовича мобілізували. Воював у складі 4-ї танкової бригади. Згодом був переведений до танкового батальйону 33-ї окремої механізованої бригади водієм-механіком танка.

Брав участь у боях на території Харківської, Донецької, Запорізької областей. Загинув поблизу міста Курахове Донецької області 9 квітня 2024 року.

У Олега Васильовича залишились дружина та троє дітей: два сини 23 і 18 років та 8-річна донька.

Прощання з Героєм

Прощання з воїном розпочнеться 13 квітня о 9:30 за адресою проїзд Калиновий, 5.

О 10:30 відбудеться відспівування у костелі св. Діви Марії Ангельської. О 12:00 Героя поховають на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Нагадаємо, від ворожого мінометного обстрілу 8 квітня загинув Герой з Вапнярської громади Сергій Новоженюк. Про це інформує Тульчинська районна державна адміністрація.

Читайте також

Інструктори з Хорватії навчали вінницьких саперів розміновувати поля за допомогою спецмашин
Детальніше
Майже 300 вінничан вже оновили свої дані у ЦНАПах - як це зробити
Детальніше
Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі
Детальніше
У Вінниці влаштували урок мужності для школярів
Детальніше
Під колесами Audi загинув 56-річний велосипедист з Вінницького району
Детальніше
Вінниця передала бійцям FPV-дрони, «мавіки», зарядні станції та сухі душі
Детальніше