Вінницькі легкоатлети привезли з чемпіонату України дві бронзові нагороди

15:30 02.08.2024

Відбувся фінал чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів. У змаганнях взяли участь близько 280 українських спортсменів з 24 регіонів. Змагання відбулись у місті Івано-Франківськ на стадіоні імені Анатолія Гемби.

До складу збірної команди Вінницької області увійшли два вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №1: Євгенія Молярчук та Віталій Ткачук.

Виступи вінницьких спортсменів, які в особистому заліку вибороли бронзові медалі у своїх категоріях, відзначили судді. Євгенія здобула нагороду у бігу на 800 метрів, а Віталій відзначився на дистанції 3000 метрів.

Зі слів Вікторії Юнаш, тренерки Євгенії Молярчук, це для них – важлива перемога.

Ця нагорода – медаль самоствердження. Ми й надалі працюватимемо над покращенням тактичних помилок та фізичною підготовкою, – каже тренерка. – Вихованець Андрія Москвіна – Віталій Ткачук вже не вперше отримує нагороду на змаганнях Всеукраїнського рівня.

Наставники спортсменів зазначили, що чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів був основним етапом відбору на чемпіонат світу серед юніорів, який відбудеться 26-31 серпня в Перу.

Нагадаємо, 22 медалі вибороли спортсмени МДЮСШ №2 на чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Драконах». Змагання відбулись у місті Рачице, Чехія.

У Вінниці відбулась прем'єра довгоочікуваного документального фільму "Атлети війни"