На Вінниччині у полі знайшли уламки безпілотника, який не здетонував

На Вінниччині у полі знайшли уламки безпілотника, який не здетонував

15:39 02.08.2024

На Вінниччині у полі знайшли уламки безпілотника, який не здетонував. Вибухотехніки підготували небезпечну знахідку до знищення.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

31 липня місцевий житель звернувся з повідомленням про виявлення у полі уламків ударного БПЛА. На місце події виїхали вибухотехніки поліції, слідчо-оперативна група та працівники ДСНС. На щастя, ніхто з громадян не постраждав, - йдеться у повідомленні.

Співробітники вибухотехнічної служби поліції Вінниччини ретельно оглянули територію. Бойову частину ворожого дрона, яка не здетонувала, транспортували спецтранспортом рятувальники для подальшого знищення.

На Вінниччині у полі знайшли уламки безпілотника, який не здетонував

Поліцейські вкотре нагадують, що, у разі виявлення небезпечної знахідки, заборонено наближатися до неї, пересувати, брати в руки, забирати додому, розбирати. 

Натомість – негайно зателефонуйте до поліції або ДСНС та повідомте про подію й місце виявленого предмета, не допускайте до нього інших людей. Дочекайтеся прибуття фахівців профільних служб. Бережіть себе та людей навколо вас, - додають рятувальники.

Нагадаємо, на Вінниччині у полі виявили уламки ударного ворожого безпілотника, збитого силами української протиповітряної оборони. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Embedded thumbnail for На Вінниччині у полі знайшли уламки безпілотника, який не здетонував

Читайте також

Розгерметизація газового балона спричинила пожежу в кафе на Вінниччині
Розгерметизація газового балона спричинила пожежу в кафе на Вінниччині
Детальніше
Ставок у Широкій Греблі та річка у Федорівці на Вінниччині в одну ніч потонули двоє рибалок
Ставок у Широкій Греблі та річка у Федорівці: на Вінниччині в одну ніч потонули двоє рибалок
Детальніше
Урожайність озимого ячменю на Вінниччині перевищила торішню
Урожайність озимого ячменю на Вінниччині перевищила торішню
Детальніше
У Вінниці вночі згоріло 350 кв.м складських приміщень причини масштабної пожежі встановлюють
У Вінниці вночі згоріло 350 кв.м складських приміщень: причини масштабної пожежі встановлюють
Детальніше
У Вінниці підлітки з інвалідністю на тиждень зануритись у різні професії
У Вінниці підлітки з інвалідністю на тиждень зможуть зануритись у різні професії
Детальніше
На Вінниччині зібрали 357 тисяч тонн зерна урожайність перевищує минулорічну
На Вінниччині зібрали 357 тисяч тонн зерна: урожайність перевищує минулорічну
Детальніше