Вінничани здобули перші цьогорічні медалі з велоспорту

12:53 14.03.2024

Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №3 на відкритому чемпіонаті України з велосипедного спорту (крос) здобули срібну та бронзову нагороди. Змагання відбувались у місті Біла Церква.

• Харківської областей.

Підготували спортсменів до чемпіонату України тренери-викладачі МДЮСШ №3 Володимир Липкань та Надія Коваленко.

Змагання розпочались з I етапу індивідуальної гонки на час, який видався успішним для вінничан. Так, Любава Погоріла виборола «срібло» в категорії молодших дівчат. Серед чоловіків Владислав Макаров фінішував шостим, а Ілля Ржепко – восьмим.

Як розповіла тренерка-викладачка МДЮСШ № 3 Надія Коваленко, у другий день чемпіонату України були змагання у груповій гонці. Тут серед юніорів Владислав Макаров здобув «бронзу», а Ілля Ржепко посів п’яту сходинку.

Змагання у Білій Церкві проходили попри холодні весняні умови та повітряні тривоги. Це були перші змагання сезону, і нам вдалося вибороти перші медалі на чемпіонаті України для нашої Вінниччини! Дякуємо нашим воїнам ЗСУ за можливість насолоджуватися нашим улюбленим видом спорту! Спорт об'єднує нас, надихає на нові досягнення і надає сил долати будь-які перешкоди, – підкреслює Надія Коваленко.

Нагадаємо, минулого року в Ужгороді проходив чемпіонат України в індивідуальній гонці на час, командний чемпіонат України (крос-кантрі), І етап чемпіонату України (шорт-трек), І етап чемпіонату України (елімінатор) з велоспорту-МТБ. У змаганнях брали участь спортсмени з Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 та здобули одну золоту нагороду, три - срібних та чотири - бронзових.

Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»
Договори спортивної підготовки у «Ниві» U-19 підписали ще чотири гравці
У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024