Україна перемогла! Збірна зі спортивного радіоорієнтування здобула 14 нагород на чемпіонаті Європи

17:44 21.06.2024

Збірна України зі спортивного радіоорієнтування повернулася з чемпіонату Європи, що пройшов у Польщі. На континентальній першості склад "синьо-жовтих" представили 11 вінничан, які завоювали 14 нагород.

Наші спортсмени відразу взялися готуватися до наступних змагань. Побував на одному з них Ілля Іскра.

Нагадаємо, в італійському місті Розето-дельї-Абруцці відбувся V Міжнародний турнір з художньої гімнастики "Summer Trophy 2024". Цей престижний захід зібрав близько 400 учасниць з різних країн світу, які продемонстрували свою майстерність та грацію на арені.

Детальніше
Вихованці Вінницької спортшколи здобули “срібло” та “бронзу” на змаганнях з пляжної боротьби