Житель Бершадської громади вирощував вдома 500 кущів наркотичного маку

Житель Бершадської громади вирощував вдома 500 кущів наркотичного маку

16:59 21.06.2024

20 червня на території присадибної ділянки жителя Бершадської громади працівники поліції виявили близько 500 кущів маку. За цим фактом розпочали розслідування.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Такі дії тягнуть за собою адміністративну або кримінальну відповідальність. З метою виявлення та знищення нелегальних посівів нарковмісних рослин маку та конопель ми постійно проводимо превентивні заходи, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Житель Бершадської громади вирощував вдома 500 кущів наркотичного маку

Згідно зі статтею 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин чи конопель у кількості до десяти рослин - тягнуть за собою накладення штрафу до 1700 гривень з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин. Якщо ж кількість таких рослин більша, то особі, яка їх вирощувала, загрожує кримінальна відповідальність.

Відповідно до статті 310 Кримінального кодексу України, за незаконний посів або вирощування снодійного маку в кількості від 100 до 500 рослин, конопель у кількості від 10 до 50 рослин передбачена відповідальність у вигляді штрафу до 8500 гривень, арешту на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років.

За незаконний посів або вирощування снотворного маку понад 500 рослин або конопель у кількості понад 50 рослин передбачено позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Посіви маку на території нашої держави дозволені лише спеціалізованим підприємствам, які отримали ліцензії на здійснення відповідних видів діяльності.

Нагадаємо, 23-річний житель Піщанської громади займався збутом наркотичної солі. Він працював з обмеженим колом клієнтів і передавав заборонені речовини під час особистої зустрічі з покупцем.

Читайте також

У Тульчинському районі опівночі водій ВАЗ переїхав 29-річну жінку
Детальніше
Допоможіть із розшуком жінки та її малолітнього сина — мешканців Браїлова
Детальніше
Житель Гайсинщини, який збував метадон, проведе за ґратами 6 років
Детальніше
У Вінниці викрили 25-річного наркозакладчика
Детальніше
Житель Тульчинського району консервував вдома канабіс
Детальніше
Суд обрав запобіжний захід директору, який обіцяв «допомогти» отримати групу інвалідності
Детальніше