Майстерклас з виготовлення "Ловця снів" відбувся у просторі "LEVEL 80"

Майстерклас з виготовлення "Ловця снів" відбувся у просторі "LEVEL 80"

16:04 21.06.2024

20 червня у креативному просторі "LEVEL 80" відбувся майстерклас з виготовлення "Ловця снів". Захід зібрав чимало охочих учасників, які з нетерпінням чекали можливості оволодіти мистецтвом плетіння цього давнього оберегу та створити власний унікальний талісман.

Творчий захід розпочався з розповіді про символіку "Ловця снів" та його історію. Учасники дізналися, що цей оберіг прийшов до нас із культури індіанців Північної Америки та має на меті захищати сон свого власника, затримуючи погані видіння у своїй павутині.

Після короткого теоретичного вступу учасники перейшли до практичної частини. Вони оволоділи технікою плетіння з ниток, навчаючись різних візерунків та прийомів, - інформує Вінницька міська рада.

Кожен учасник отримав необхідні матеріали та підтримку досвідченого майстра, що допомагало створити власні "Ловці снів", вклавши в них свою творчість та щирість.

Майстерклас пройшов у теплій та дружній атмосфері. Учасники мали змогу не лише навчитися створювати власного "Ловця снів", а й відпочити у приємній компанії, зарядитись позитивними емоціями та творчою енергією. Всі активно ділилися своїми думками та враженнями, що створило відчуття справжньої спільноти, - зауважив директор КЗ "Центр підліткових клубів за місцем проживання" Дмитро Мира.

За словами організаторів, надалі планують проводити подібні майстеркласи та творчі зустрічі, щоб містяни мали можливість відкрити для себе нові грані творчості та отримати незабутні враження.

Нагадаємо, літні канікули - час не лише для відпочинку, а й для розвитку. Безліч майстеркласів, захопливі екскурсії та цікаве дозвілля влаштували для малечі у пришкільному таборі ліцею №16.

Читайте також

27 дітей-сиріт з Жмеринського району відпочили у таборі «Артек-Буковель»
Детальніше
Плести з рогози навчались учасники етнічного вікенду у Щітках
Детальніше
Майстер-класи з рогозоплетіння: у Вінниці розпочався етновікенд "Заплетемо рогозу"
Детальніше
У Вінниці надзвичайники врятували 2-річну дівчинку
Детальніше
Відпочивальники табору «ЯМаріуполь – Родина» побували в дитячому центрі «Країна Мрій»
Детальніше
Рятувальники Вінниччини провели безпековий захід для дітей
Детальніше