У Вінниці відбувся фінал всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч” з чоловічого волейболу

13:12 12.04.2024

У Вінниці півтора місяця змагалися команди за проходження до фіналу другого етапу Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".

17 команд із 17 закладів освіти змагалися у відбіркових іграх, у фінал вийшли чотири команди. Абсолютним переможцем стала збірна Вінницько-Хутірського ліцею.

Нагадаємо, на базі вінницького ліцею №16 відбулися фінальні змагання Всеукраїнської шкільної футзальної ліги «Пліч-о-пліч». Цей турнір, започаткований за ініціативи Президента України Володимира Зеленського та за підтримки Вінницького міського голови Сергія Моргунова, став справжнім випробуванням для команд молодих футбольних талантів.

Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
У Вінниці рятувальники змагалися за звання "Кращого начальника караулу"