За одну зрубану акацію житель Гайсинщини заплатить майже 10 тис. грн

За одну зрубану акацію житель Гайсинщини заплатить майже 10 тис. грн

13:08 12.04.2024

Чечельницький районний суд завершив розгляд справи про відшкодування шкоди, завданої державі внаслідок порушення природоохоронного законодавства. Суд вирішив задовольнити позовні вимоги Державної екологічної інспекції у Вінницькій області у повному обсязі.

Під час перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Гайсинського району спеціалісти Інспекції виявили факт незаконної порубки одного дерева, акації, в захисній лісовій смузі біля села Демівка Ольгопільської громади.

Рубку дерева здійснили з метою опалення житлового приміщення, однак без довільного документа - лісорубного квитка, - зазначають в Державній екологічній інспекції у Вінницькій області.

Внаслідок зазначених дій чоловік завдав державі шкоди на понад 9 тисяч гривень.

Таку суму розрахували відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 № 665 "Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу", - додають в Інспекції.

Нагадаємо, на адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло звернення небайдужих громадян щодо фактів незаконних рубок дерев. Інспектори відділу державного екологічного нагляду підтвердили та зафіксували факти викладені у зверненні.

Читайте також

Хлопчик підпалив кабінет директора школи у Жмеринському районі
Детальніше
Суддя Вінницького апеляційного суду отримала відставку
Детальніше
На Жмеринщині незаконно вирубали дерев на понад 800 тис. грн
Детальніше
20 років не платив за оренду - у підприємця забрали гідроспоруду на Гайсинщині
Детальніше
Житель Стрижавської громади сплатить понад 20 тис. грн за сім зрубаних дерев
Детальніше
Шість років відсидить вінничанин, який вкрав у фірми продуктів на понад 250 тис. грн
Детальніше