Тріумф вінницьких сумоїстів вихованці МДЮСШ №5 привезли медалі з Кубку Європи

Тріумф вінницьких сумоїстів: вихованці МДЮСШ №5 привезли медалі з Кубку Європи

14:31 16.04.2024

13 та 14 квітня у польському місті Сувалькі тривав Кубок Європи з сумо. У змаганнях брали участь 150 спортсменів, п’ять із яких представляли Вінницьку міську дитячо-юнацьку спортивну школу №5. На рахунку наших борців – дві золоті та три бронзові медалі, а також почесне IV місце.

На спортивну подію з’їхались сумоїсти з України, Польщі, Грузії, Італії та Норвегії. У загальнокомандному заліку Україна посіла перше місце.

Як зазначив наставник вінницьких спортсменів – Заслужений тренер України Важа Даіаурі (старший) наші сумоїсти показали достойний рівень.

• Чемпіонами змагань стали: Дмитро Зілецький та Важа Даіаурі (молодший).
  • Бронзовими призерами – Дамір Купреішвілі, Анастасія Краєвська та Важа Даіаурі (абсолютний залік).

Спортсмени виступили гідно, проте ще є куди рости та підвищувати спортивну майстерність. Ці змагання є рейтинговими, що дасть нам можливість взяти участь у чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу. Будемо готуватись та перемагати, – підкреслив тренер-викладач МДЮСШ №5.

З гордістю підняв український прапор на п’єдесталі! – так прокоментував свою перемогу Дмитро Зілецький.

А ще одна медалістка змагань Анастасія Краєвська наголосила, що участь у Кубку Європи в Польщі надала нам досвід і незабутні емоції.

Це була чудова можливість для нас не лише показати наші спортивні здібності, а й зустріти й змагатися з представниками пʼяти країн, відчути справжній дух спорту та єдність серед учасників, - каже вона.

Своєю чергою в.о. директора МДЮСШ №5 Тетяна Бондарчук зазначила, що спортсмени на турнірі показали свої найкращі якості.

Впевненість та високий рівень фізичної й технічної підготовленості показали спортсмени нашої школи. Пишаємось здобутими результатами та будемо працювати для їх підвищення, – говорить Тетяна Бондарчук.

Нагадаємо, у місті Луцьк відбувся чемпіонат України із сумо серед чоловіків та жінок, серед молоді до 21 року, 23 років та дорослих. Команда Вінницької області здобула 10 золотих, 8 срібних та 16 бронзових медалей.

Вінницька "Нива" переграла "Кремінь-2" (Кременчук) - 2:0
Вінничанин здобув чотири медалі на Кубку світу з парастрільби
У Вінницькій громаді завершились змагання з футзалу серед аматорських колективів