Вінничан запрошують долучитися до опитування щодо безбар’єрності у громаді

Вінничан запрошують долучитися до опитування щодо безбар’єрності у громаді

14:37 16.04.2024

У Вінниці продовжують працювати над Програмою розвитку безбар’єрного простору Вінницької міської територіальної громади на 2024-2027 роки. 

Щоб документ був ефективним та став каталізатором позитивних змін у громаді, фахівці департаменту відновлення та розвитку міської ради створили тематичне опитування і запрошують жителів нашої громади дати відповіді на питання, які стосуються вдосконалення підходів до інклюзивності.

«Опитувальник містить блоки, які стосуються фізичної, цифрової, інформаційної, суспільної та громадянської, економічної, освітньої безбар’єрності. Запрошуємо небайдужих вінничан приділити свій час цим питанням. Ваші відповіді допоможуть нам з’ясувати, на які аспекти в контексті створення інклюзивного середовища треба звернути більше уваги», – додають у департаменті.

Пройти опитування можна до 29 квітня 2024 року за посиланням.

Програма розвитку безбар’єрного простору

Програма розвитку безбар’єрного простору Вінницької МТГ на 2024-2027 роки діятиме в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, яку ухвалили за ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Нагадаємо, програма розвитку безбар’єрного простору Вінниці спрямована на полегшення доступу людям з інвалідністю до отримання всіх без виключення послуг міста. Чи то навчання, робота, медицина, оформлення довідок, чи то доступ до новин у різних форматах.

Читайте також

Історії вдячності оборонців, яким допомогли помічники ветеранів у Вінниці
Детальніше
Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше
Як працює принцип допомоги "Рівний-рівному"
Детальніше
Вінниця підготувала допомогу для бійців на харківському, донецькому та придністровському напрямках
Детальніше
Громада міста-побратима закупила для Вінниці наркозну станцію і транспортний ШВЛ
Детальніше
У Вінницькому ліцеї № 29 зібрали понад 200 тисяч гривень на дрон для оборонців
Детальніше