«Срібло» та «бронзу» вибороли на чемпіонаті України вінничани-пауерліфтери

18:56 06.03.2024

У Коломиї відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу з жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Силачі з Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5 вибороли срібну та бронзову нагороди.

На спортивну подію з’їхались команди з 22 областей України. З-поміж 150 учасників було 13 представників з Вінницької МДЮСШ №5. Срібним призером змагань серед юнаків став Павло Куліков, а «бронза» серед юніорів – на рахунку Владислава Криворучко.

Чемпіонат України відбувся для команди Вінницької громади дуже успішно, про це повідомила тренерка-викладачка МДЮСШ №5 Вікторія Поліщук.

В нелегкій боротьбі спортсмени вибороли 10 призових місць, троє спортсменів виконали норматив майстра спорту. Готуємось до чемпіонату України з класичного триборства серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, – каже Вікторія Поліщук.

А в загальному заліку Вінницька область посіла друге командне місце серед чоловіків.

Директорка спортшколи №5 Тетяна Бондарчук зазначила, що пишається спортивними досягненнями своїх спортсменів.

Ми пишаємось нашими вихованцями, завдяки своїй наполегливій праці, роботі кваліфікованих тренерів-викладачів, підтримці Вінницької міської ради, комітету по фізичній культурі та спорту ВМР, а особливо нашим Захисникам, які боронять нас та нашу країну. Саме вони надають нам можливість жити, працювати та тренуватись. Наші спортсмени неодноразово посідають призові місця на змаганнях різних рангів та підтверджують силу, наполегливість та могутність нашої нації, – підкреслила Тетяна Бондарчук.

Нагадаємо, на чемпіонаті України з греко-римської боротьби U-15, вихованець міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» (спортклуб «Лідер») Михайло Дідик виборов «золото». Так, юний спортсмен забезпечив собі місце у складі збірної команди України та путівку на чемпіонат Європи, який відбудеться в травні в Греції.

Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»
Договори спортивної підготовки у «Ниві» U-19 підписали ще чотири гравці
У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024