Вивіз з-під обстрілів із Нікополя: як координатор ГумШтабу врятував родину переселенців
Вивіз з-під обстрілів і знайшов прихисток у Теплицькій громаді. Родину переселенців із Нікополя від смерті врятував координатор Міжрегіонального гуманітарного штабу Віктор Пигуля.
Ховатись від артилерії сім’я не могла, бо у господаря інсульти відібрали можливість ходити, а дружина чоловіка не покидала ні на мить. На Вінниччині родина Тімофєєвих вже 9 місяців, і весь цей час відчувають себе як вдома.
Вони гатили одразу "градами". Дивишся, ракета з хвостом летить. І так дванадцять залпів - куди хоче, туди й несе. До тебе, до сусіда привіт несе. Так страшно, що словами не передати. Вони тільки вночі так робили, - каже переселенка з Нікополя - Наталя Тімофєєва.
Вона показує інвалідний візок, в якому її чоловіка забирали з Нікополя. Старенький, дірявий - людину він вже не витримував.
Про свою біду розказали координатору гумштабу і за кілька днів Віктор Пигуля привіз їм новий візок, який жартуючи в родині називають бронетранспортером.
Якраз по його вазі, бо він же не маленький хлопчик у нас. І дуже зручний візок, спинка відкидається куди хочеш. Можна й полежати у ньому, - говорить Наталя Тімофєєва.
Від Міжрегіонального Гумштабу родина регулярно отримує ще й продуктові набори та засоби гігієни. Те, чого на пенсію не накупишся.
Координаційний штаб ще з часів його створення допомагав тим людям, які на жаль були змушені покинути домівки й десь шукати прихистку. Ця робота виконувалась і буде продовжуватись, бо війна ще не закінчилась, - каже координатор міжрегіонального координаційного ГумШтабу Віктор Пигуля.
Переселенці зізнаються, що прямуючи на Вінниччину навіть не сподівались на таку велику опіку.
Щастя у дрібницях і вони їх знаходять. Перестали боятись гуркоту мотоблоків, які нагадували роботу артилерії, мають облаштований виїзд для прогулянок, а ще гарних сусідів, котрі приносять городину та консервацію. І дуже сподіваються на перемогу наших ЗСУ, і підтримку Гумштабу, на яких тримається нині всесвіт тисяч українських родин.
Нагадаємо, допомога, яку вже понад рік надає Антикризова Команда Міжрегіонального Координаційного Гуманітарного штабу - це результат згуртованості усіх залучених громад, української діаспори та партнерів за кордоном.