Вінницька "Нива" в гостях "в суху" розгромила "Кремінь-2" - 5:0

09:14 06.10.2023

Минулий тур виявився успішним для команд. Вінничани вдома здобули вольову перемогу над Локомотивом (2:1), а от Кремінь-2 зіграв внічию з Вастом - і це було перше очко для обох аутсайдерів.

У випадку перемоги вінничани мали шанс із дев’ятого місця піднятися в верхню половину таблиці, тоді як Кремінь-2 за будь-яких обставин залишався в трійці останніх. Але ж вибратися звідти - це серйозна мотивація для молоді. Тим більше Нива вкотре з кадровими втратами - захисники Борячук і Лотоцький пропускали звітний тур.

Втім, усі проблеми вінничан довелося забути через курйозний початок матчу. Воротар Кременя-2 вибіг на місце лівого захисника й віддав передачу вздовж флангу - точно на півзахисника Ниви Швеця. Олексій забиває третій тур поспіль - 0:1. Не встигли вінничани відсвяткувати, як прозвучав сигнал повітряної тривоги. А відразу ж після відпочинку другий м’яч так само з нічого створила Нива. Тепер Швець зіграв на перехопленні для Страшкевича, той розігрався з Загорульком і забив сильним ударом з правої ноги. М’яч відскочив від однієї стійки до другої та опинився в сітці - 0:2. П’ятий гол у чемпіонаті для Вадима, - інформує пресслужба футбольного клубу "Нива".

Надалі гості контролювали перебіг подій. Один лише Загорулько двічі міг забивати - зі штрафного зробив боляче стінці, потім не використав вихід на воротаря. Проте, хоча до перерви залишалося небагато часу, Нива встигла подвоїти свою перевагу. Спершу чудово зіграв Петленко, з глибини свого лівого флангу розігравшись із Страшкевичем, був збитий Кур’яковим - пенальті. Сам Артур із 11-метрової позначки розвів м’яч і воротаря по різних кутах - 0:3. Це дебютний гол Петленка за Ниву.

Ну, а перед свистком на перерву відзначився восьмим голом у восьми матчах і граючий президент. Петленко на лівому фланзі підключив Євтіхова, чию м’яку подачу прямо перед воротарем замкнув головою Артур - 0:4. Якби це були бойові мистецтва, поєдинок можна було б завершувати за явною перевагою, - додають у пресслужбі.

Другий тайм не міг позмагатися з першим у результативності, адже все було вирішено. Відзначимо наполегливість Євтіхова: хоча першим на передачі Ничипоренка був захисник господарів Тилоха, Олександр відібрав у нього м’яч і чітко пробив з правої ноги в дальній кут - 0:5. Другий гол у чемпіонаті Євтіхова, має ще один асист. На цьому все, якщо говорити про події залишку матчу. Нива (Вінниця) набирає три очка й чекає інших матчів туру, щоб розуміти, де опиниться.

Нагадаємо, дербі імені Укрзалізниці відбувалося в Вінниці. Чому? Бо місцева "Нива" заснована свого часу як "Локомотив", представляла південно-західну залізну дорогу. "Локомотив" (Київ) же - клуб цього ж відомства. Якраз напередодні він відважився на тренерські зміни.

Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу