Вінницька "Нива" перемогла столичного "Локомотива" - 2:1

16:31 01.10.2023

Дербі імені Укрзалізниці відбувалося в Вінниці. Чому? Бо місцева "Нива" заснована свого часу як "Локомотив", представляла південно-західну залізну дорогу. "Локомотив" (Київ) же - клуб цього ж відомства. Якраз напередодні він відважився на тренерські зміни.

На Вінниччину "Локомотив" приїхав з новим головним тренером. На тижні лави дебютанта другої ліги залишив Руслан Уманець, який відгукнувся на пропозицію "Кременя", де працюватиме помічником Ігоря Климовського. "Залізничників" очолив відомий фахівець Вадим Лазоренко, з недавнього часу спортивний директор клубу.

Невисокий темп, чимало помилок при передачах і жодного гострого моменту - таким запам’ятався початок матчу. Навіть промайнула думка, що з такою грою очікувати на забиті м’ячі, вочевидь, не варто. Можливо б, так і було, якби Жуков не вступив у боротьбу біля карного майданчика і не змусив сфолити на собі Євтіхова. Оскільки порушення було в цій самій зоні, арбітр, не вагаючись, призначив 11-метровий. Тітаренко не змарнував наданий йому шанс, пробив потужно по центру - 0:1, - інформує пресслужба футбольного клубу "Нива".

Господарі кинулися відіграватися й ледве не отримали ще один гол. Козій, якого переслідували Рогульський та Никитюк, вискочив майже тет-а-тет з Вічним і, не наближуючись, вирішив пробити з лінії штрафної - слабенько й до того ж у руки воротарю. "Нива" відповіла більш гостро: Петленко прострілив з лівого краю, а Власенко, який замикав дальню стійку, влучив у цю саму стійку.

Під завісу першого тайму була ще одна "вінницька" стійка. Цього разу, правда, господарі виявилися спритнішими на добиванні. Страшкевич подав кутовий, від спини, здається, Рогульського м’яч влучив у стійку, а Загорулько, що був поруч, головою пробив повз Абрамова - 1:1.

З перших хвилин другого тайму господарі посилили тиск на ворота киян. І це врешті принесло результат. На 60-й хвилині затяжна атака за участю, зокрема, Петленка та Ничипоренка, завершилася навісом останнього - рикошет від Жукова, боротьба на другому поверсі, м’яч підхопив Швець і завдав несильного удару - м’яч рикошетом когось з гравців залетів у самісінький кут - 2:1. Заміна Юрія Ярошенка спрацювала на всі 100, - наголошують у пресслужбі "Ниви".

Гості хотіли, намагалися врятувати бодай очко, але їхні спроби пробитися до володінь Вічного більше були боязкими, ніж обдуманими. Складно навіть пригадати хоч один гострий момент, який створили кияни після фатальної 60-ї хвилини.

"Нива" реабілітувалася в очах уболівальників за минулі невдачі. В останніх трьох домашніх зустрічах вінничани здобули лише два очки. І тому закономірно перебували в нижній частині турнірної таблиці. Наразі вони дев’яті. Вінницькі футболісти присвятили цю перемогу своєму тренеру із фізпідготовки Олені Колос, яка святкувала свій День народження!

Нагадаємо, футбольні клуби "Нива" (Вінниця) і "Тростянець" розійшлися миром - 1:1. Матч команд із середини турнірної таблиці зіграли 17 вересня у Вінниці.

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу