Футбольні клуби «Нива» (Вінниця) і «Тростянець» розійшлися миром – 11

Футбольні клуби «Нива» (Вінниця) і «Тростянець» розійшлися миром – 1:1

12:25 18.09.2023

Футбольні клуби «Нива» (Вінниця) і «Тростянець» розійшлися миром – 1:1. Матч команд із середини турнірної таблиці зіграли 17 вересня у Вінниці.

Про це інформує пресслужба вінницького клубу.

Між командами було лише одне очко різниці. «Нива» саме вдома грала не дуже вдало – чотири очки у чотирьох матчах, включаючи дві великі поразки. Аналогічна ситуація була й у команди з Сумської області у гостьових матчах – одна нічия при двох поразках, — йдеться у повідомленні.

У гостей після дискваліфікації повернувся досвідчений центрбек Полянський. А от у господарів цього разу не вистачало дискваліфікованого лівого захисника Борячука плюс ще були травмовані футболісти.

На початку зустрічі нивівці більше контролювали м’яч, але пройти організований захист суперника не могли. На 19-й хвилині господарі самі собі привезли гол. Воротар Ян Вічний незрозуміло навіщо вийшов із воріт. І його обіграв Шаповал, який забив вже у порожні ворота – 0:1.

В другому таймі характер гри не змінився. Було багато боротьби, але майже без гольових моментів. Вінничани важко комбінували у заключній третині поля. Гості намагалися грати від оборони.

На 74-й хвилині все ж кількість переросла у якість. Після передачі Євтіхова у дальній кут пробив Швець – 1:1. Зарано повірили у власну перемогу гості і поплатилися за свою пасивність. У підсумку матч так і завершився внічию. Хоча в заключні хвилини господарі намагалися вирвати перемогу.

Технічні дані

«Нива» (Вінниця) – ФК «Тростянець» – 1:1

Вінниця, стадіон ЦМС. 14:30

Арбітр – Ігор Садковський (Тернопіль)

Голи: Швець, 74 – Шаповал, 19

• Нива (стартовий склад): Вічний, Рогульський, Лотоцький, Никитюк, Євтіхов, Ничипоренко, Власенко, Швець, Страшкевич, Петленко, Загорулько.

Запасні: Попович, Мельник, Рябий, Кобцов, Астаф’єв.

Головний тренер: Юрій Ярошенко

• Тростянець (стартовий склад): Осадчук, Клюс, Полянський, Томенко, Бринько, Таранушич, Гезело, Проданов, Яременко, Шаповал, Грищенко.

Запасні: Архипчук, Мизюк, Зоря, Щербань, Дувняк, Зубов, Кошкін, Повхан, Кравченко, Арабов.

Головний тренер: Валерій Шаповалов

Нагадаємо, гравець і президент футбольного клубу «Нива» (Вінниця) Артур Загорулько отримав приз за входження до престижного клубу Яноша Габовди. Про це інформує пресслужба ФК «Нива».

Детальніше
Вінницька спортшкола №1 провела першість із легкої атлетики серед школярів
Детальніше
Вінничан запрошують на спортивно-розважальний захід "Сильні, вільні та спортивні"
Детальніше
У Вапнярці проведуть благодійний забіг, аби зібрати кошти на дрон для захисників