«Велика Вінниця»: що планують зробити у Вінницьких хуторах

«Велика Вінниця»: що планують зробити у Вінницьких хуторах

10:07 13.10.2020
242

Вінницькі хутори на шляху до змін. Новий маршрут тролейбуса 10А – «Вишенька-Немирівське шосе» працює в тестовому режимі. Муніципальний автобус доїжджає до місцевого навчально-виховного комплексу. Це зміни, які зміни вже відбулися у Вінницьких хуторах, а які планують зробити після приєднання до «Великої Вінниці»?

«Велика Вінниця»: що планують зробити у Вінницьких хуторах

В Навчально-виховному комплексі у с. Вінницькі Хутори  займаються близько тисячі дітей. З наступного року опікуватися закладом буде Вінницька міська об’єднана громада. Адже Хутори, як і ще 7 прилеглих сіл, увійдуть до «Великої Вінниці».

Батьки діток, які навчаються у садочку і школі, сподіваються на зміни. Зокрема, тут потрібно утеплити будівлю, оновити спортивну базу та зробити благоустрій території.

«Велика Вінниця»: що планують зробити у Вінницьких хуторах

Як розповів депутат Сергій Кривешко, дітям не вистачає вуличних тренажерів, тож у планах  - навести лад і додати території сучасності.

«Зробити цей парк таким, як у Вінниці – зробити тут зону відпочинку,  провести безкоштовний вайфай, тощо», - говорить Сергій Кривешко.

Наразі в парку вже постелили свіжий асфальт, для розвороту 19-ого муніципального автобусу, який віднедавна сюди доїжджає. В тестовому режимі працює і тролейбус 10А – «Вишенька- Немирівське шосе».

Як зазначає сільський голова села Вінницькі хутори Валерій Кравченко, наразі  багато дітей навчаються у Вінниці, та 90-95% мешканців працюють  у місті, тож транспортне перевезення, доставка до місць роботи і  навчання -   дуже важливий момент.

Оцінити об’єм робіт до навчального комплексу приїхав міський голова Сергій Моргунов. 

«Треба робити і спортивний зал і утеплювати  будівлю, дах вже тут зроблений. Так само якщо говорити по дитячому садочку, тут також відповідно необхідно зробити покращення, в тому числі і благоустрій території.», - говорить Сергій Моргунов.

«Велика Вінниця»: що планують зробити у Вінницьких хуторах

Подібні проблеми є у кожній приміській громаді. Але крок за кроком – все можливо. Головне завдання майбутньої об’єднаної Вінницької територіальної громади – аби села, які будуть приєднані до міста – отримали однаково комфортні умови.

Дивіться також: «Велика Вінниця»: про що мріють мешканці Гавришівки та Малих Крушлинець 

Читайте також
Мер Вінниці Сергій Моргунов: маємо ще шість робочих місць для надання інтенсивної допомоги
Детальніше
У Вінниці стартували роботи з капітального ремонту Сабарівського шосе
Детальніше
У вінницькому кардіоцентрі вперше у регіоні провели торакоскопічну операцію на серці
Детальніше
Сергій Моргунов: Співпраця Вінниці з французьким Діжоном виходить на новий етап
Детальніше
У Вінниці відновили роботи по очищенню русла Південного Бугу
Детальніше
У Вінниці ремонтують 18 багатоповерхівок, де мешканці створили ОСББ
Детальніше