В Ольгополі влаштували змагання для мисливців

14:21 11.06.2021

Для популяризації стрілкового спорту в Ольгополі відбулися змагання серед мисливців. У них взяли участь 56 осіб з різних куточків Вінниччини та з-за її меж.

Учасники змагалися у 4-ох номінаціях: “Особистий залік”, “Командний залік”, “Юніори” та “Пенсіонери”.

Змагання проходили у два етапи:

• той, хто з 14 мішеней відстрілював 8 – потрапляв до ІІ туру,
  • абсолютним переможцем вважався мисливець, який у другому колі “вибивав” 14 з 14 мішеней.

Слідкували за перебігом змагань судді з Вінницької обласної федерації стрільби кульової та стрільби стендової, - інформують у агрофірмі "Ольгопіль".

Нагадаємо, як виконується Вінницька обласна Програма розвитку лісового і мисливського господарства.

Вінничанки привезли медалі з Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «CRYSTAL CLUBS 2024»