Учнівське лісництво Вінницького держлісгоспу теж саджає ліс

Учнівське лісництво Вінницького держлісгоспу теж саджає ліс

11:28 09.04.2021
34

Щороку одними із найбільш активних учасників усіх лісівничих заходів, у тому числі й акції із весняного садіння лісу, є юні лісівники учнівського лісництва “Зелений світ” Грижинецької школи, підопічні Гніванського лісництва ДП “Вінницький лісгосп”.

Цього року у старт всеукраїнської акції учні 8-го та 9-го класів садили ліс у Гніванському лісництві. 

Діти щороку підтримують лісівників, цікавляться лісом, нелегкою роботою лісівників, багато знають про лісове господарство Вінниччини, про те, які дерева висаджують у наших лісах, як їх доглядають. На практиці теж вивчають роботу лісівників: заготовляють насіння дерев, гіллячковий корм для зимової підгодівлі, беруть у часть у розвезенні кормів, виготовляють годівниці та будиночки для птахів. А ще мають на території школи власну теплицю, розсадник, тому постійно вирощують деревний та декоративний посадматеріал, - інформують у лісництві.

Нещодавно учні у позаурочний час провели формування кущів самшиту, туй, які ростуть у шкільному подвір’ї. Обрізані живці вкорінили у теплиці. Цього року близько однієї тисячі живців туй, ялівців, самшиту потрапили на укорінення у шкільну теплицю.

Надлишки декоративного матеріалу юні лісівники не лише використовують для озеленення шкільного двору, а й передають для різноманітних організацій у рідному селі та в інших населених пунктах. 

Нагадаємо, вандали потрощили зону відпочинку в Бершадському лісництві.

Читайте також
Трьох жителів Барської громади судитимуть за незаконну порубку
Детальніше
Як вберегти себе та чотирилапого від кліщів?
Детальніше
Правила відпочинку без шкоди природі
Детальніше
У Писарівці висадили понад ста тридцяти декоративних та інших рослин
Детальніше
В квартирі вінничанки міні-зоопарк
Детальніше
Вінничан застерігають від березового соку з присмаком… кладовища
Детальніше