Вандали потрощили зону відпочинку в Бершадському лісництві

Вандали потрощили зону відпочинку в Бершадському лісництві

12:00 07.04.2021
14

Поламана дитяча гірка та гойдалка, вибиті двері у вбиральні та купи сміття – саме це залишили після себе невідомі вандали у лісівничому еколого-просвітницькому пункті “Устянська дача”, який кілька років тому облаштували бершадські лісівники.

Свого часу силами і коштами ДП “Бершадський лісгосп” у Бершадському лісництві створено лісівничий еколого-просвітницький пункт “Устянська дача”. Тут охочі мають змогу змістовно та з користю провести своє дозвілля, краще пізнати ліс, особливості флори та фауни даної місцевості. Для зручності поставили дерев’яні столи й лавки, ошатні альтанки. Подбали лісівники  і про найменших своїх гостей: створили для них  майданчики з гойдалками, гірками, драбинками.

За роки існування еколого-просвітницький пункт ніколи не пустує. Це місце стало традиційним для сімейного дозвілля, відпочинку з дітьми, відзначення різноманітних свят. І відвідувачі завжди свідомо поводилися у місцях відпочинку, дбайливо ставилися до облаштованої лісівниками зони, - інформують у лісництві. 

Але знайшлися ті, кому начхати на людську працю. Нещодавно невідомі особи вчинили акт вандалізму у рекреаційному пункті, потрощили гойдалки та дитячі гірки, пошкодили накриття та вибили двері у туалеті. Тепер лісівникам доведеться відновлювати зруйновані об’єкти за свій кошт.

Адміністрація та колектив лісгоспу просять усіх, хто має якусь інформацію або був свідком таких варварських дій, звернутися у лісгосп. 

Нагадаємо, у Гніванському лісництві загинув лісоруб - триває розслідування обставин.