У Мурафській громаді запрацював Центр денного догляду для дітей

У Мурафській громаді запрацював Центр денного догляду для дітей

10:13 18.04.2025

У селі Мурафа громадська організація «Центр регіонального розвитку» в рамках програми «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення та розвитку» (SEED) у співпраці з французькою неурядовою організацією ACTED та за фінансової підтримки уряду Канади відкрили Центр денного догляду. Його облаштували на базі місцевої бібліотеки.

Про це 18 квітня інформують у Вінницькій облраді.

Від закордонних організацій заклад отримав, зокрема, меблі, техніку, окуляри віртуальної реальності, сенсорні й настільні ігри, - йдеться у повідомленні.

У Мурафській громаді запрацював Центр денного догляду для дітей

Голова облради Вячеслав Соколовий подякував міжнародним партнерам, Мурафському сільському голові Олегу Літвіненку та працівникам профільного управління виконавчого апарату обласної Ради за виконану роботу.

Маємо справді гарний результат нашої співпраці. Бачимо, що діти задоволені. Їм цікаво в Центрі, є багато різної техніки – можна і гратися, і навчатися, – сказав Вячеслав Соколовий. – Один із пріоритетів роботи нашої команди – турбота. Продовжуємо працювати та допомагати там, де це потрібно.

Начальниця управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Мурафської територіальної громади Надія Шклярчук розповіла, що в Центрі денного догляду зможуть залишатися діти молодшого й середнього віку, поки їхні мами на роботі.

Загалом Центр зможуть відвідувати близько 50 дітей. Плануємо організувати тут гуртки різного спрямування для них, – зазначила Надія Шклярчук. – Центр денного догляду працюватиме щоденно з 8:00 до 17:00. Діти зможуть гратися або роботи домашні завдання. Крім того, в бібліотеці вже давно функціонує гурток, де діти плетуть браслети для наших захисників.

Нагадаємо, на базі дитячого садочку в селищі Копайгород Жмеринського району створюють Центр денного догляду. Жителі громади, які працюють або хочуть знайти роботу, зможуть вдень залишати своїх дітлахів у безпечному просторі під наглядом вихователів.

Embedded thumbnail for У Мурафській громаді запрацював Центр денного догляду для дітей

Читайте також

Від Дніпра до Києва понад 160 юних акторів підкорили професійну сцену у Вінниці
Від Дніпра до Києва: понад 160 юних акторів підкорили професійну сцену у Вінниці
Детальніше
Де на Вінниччині безкоштовно перевірити здоров’я грудей графік виїздів «Квітки» у травні
Де на Вінниччині безкоштовно перевірити здоров’я грудей: графік виїздів «Квітки» у травні
Детальніше
Нове життя «Щедрика» за підтримки ООН у Вінниці відкриють сучасну гончарну майстерню
Нове життя «Щедрика»: за підтримки ООН у Вінниці відкриють сучасну гончарну майстерню
Детальніше
7000 грн на дитину щомісяця як вінницькі матусі витрачають нову допомогу від держави
7000 грн на дитину щомісяця: як вінницькі матусі витрачають нову допомогу від держави
Детальніше
Трагедія, якій запобігли на Могилів-Подільщині дитина втекла з дому через булінг у школі
Трагедія, якій запобігли: на Могилів-Подільщині дитина втекла з дому через булінг у школі
Детальніше
День матері по-вінницьки реєстрацію на безкоштовне кіно та сюрпризи вже відкрили
День матері по-вінницьки: реєстрацію на безкоштовне кіно та сюрпризи вже відкрили
Детальніше