У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
У селі Флорине Бершадської громади зустріли військовослужбовця Олександра Яблочного, звільненого з російського полону. Захисник провів у неволі понад два роки й тепер планує оселитися поруч із донькою.
Про це 23 червня інформує ВІТА ТБ, посилаючись на Бершадського міського голову Віталія Драгана.
Жителі села, рідні та небайдужі люди зустрічали захисника з українськими прапорами, щирими обіймами та словами вдячності. Це була зустріч, сповнена щастя та хвилювання, — йдеться у повідомленні.
Олександр Яблочний — уродженець села Жакчик Голованівського району Кіровоградської області. У 2022 році він став на захист України. 12 грудня 2023 року під час виконання військового обов'язку потрапив у полон. Після звільнення 6 березня 2026 року пройшов лікування та реабілітацію.

Земляки висловлюють захиснику вдячність за мужність і стійкість.





