Спортсмени з Вінниччини здобули два "срібла" на Чемпіонаті Світу з ММА

15:05 19.08.2022

Вчора, 18 серпня, закінчився другий день Чемпіонату Світу з ММА, який відбувся в Абу-Дабі, Об'єднані Арабські Емірати. За підсумками змагань вінницькі бійці здобули дві срібні нагороди.

Мирослава Бойчук отримала срібну відзнаку у ваговій категорії 44 кг вікової групи 14-15 р.(Клуб бойових мистецтв "Гепард", Тульчин/ клуб "Легіон-13", Вінниця).

Друге місце у ваговій категорії 72 кг виборов Іван Бердиш (Дитячий Клуб Бойових Мистецтв "Козак", Погребище). Крім того, наш спортсмен Ростислав Очеретний переміг у групових поєдинках, поступився за вихід до півфіналу та потрапив до п'ятірки кращих, - повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

Нагадаємо, 25 червня на базі бійцівського клубу "Легіон-13" у Вінниці відбувся третій благодійний турнір зі змішаних єдиноборств на підтримку ЗСУ "Сильна молодь - майбутнє країни".

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу