Спортсмени з Вінниччини здобули два "срібла" на Чемпіонаті Світу з ММА
Вчора, 18 серпня, закінчився другий день Чемпіонату Світу з ММА, який відбувся в Абу-Дабі, Об'єднані Арабські Емірати. За підсумками змагань вінницькі бійці здобули дві срібні нагороди.
Мирослава Бойчук отримала срібну відзнаку у ваговій категорії 44 кг вікової групи 14-15 р.(Клуб бойових мистецтв "Гепард", Тульчин/ клуб "Легіон-13", Вінниця).
Друге місце у ваговій категорії 72 кг виборов Іван Бердиш (Дитячий Клуб Бойових Мистецтв "Козак", Погребище). Крім того, наш спортсмен Ростислав Очеретний переміг у групових поєдинках, поступився за вихід до півфіналу та потрапив до п'ятірки кращих, - повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.
![Спортсмени з Вінниччини здобули два "срібла" на Чемпіонаті Світу з ММА](/sites/default/files/styles/compressor/800x600/inline-images/sportsmeni-z-vinnichchini-zdobuli-dva-sribla-na-chempionati-svitu-z-mma-2_0.jpg?itok=2wUddt4f)
Нагадаємо, 25 червня на базі бійцівського клубу "Легіон-13" у Вінниці відбувся третій благодійний турнір зі змішаних єдиноборств на підтримку ЗСУ "Сильна молодь - майбутнє країни".