Спортсмени з Вінниччини здобули два "срібла" на Чемпіонаті Світу з ММА

15:05 19.08.2022

Вчора, 18 серпня, закінчився другий день Чемпіонату Світу з ММА, який відбувся в Абу-Дабі, Об'єднані Арабські Емірати. За підсумками змагань вінницькі бійці здобули дві срібні нагороди.

Мирослава Бойчук отримала срібну відзнаку у ваговій категорії 44 кг вікової групи 14-15 р.(Клуб бойових мистецтв "Гепард", Тульчин/ клуб "Легіон-13", Вінниця).

Друге місце у ваговій категорії 72 кг виборов Іван Бердиш (Дитячий Клуб Бойових Мистецтв "Козак", Погребище). Крім того, наш спортсмен Ростислав Очеретний переміг у групових поєдинках, поступився за вихід до півфіналу та потрапив до п'ятірки кращих, - повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

Нагадаємо, 25 червня на базі бійцівського клубу "Легіон-13" у Вінниці відбувся третій благодійний турнір зі змішаних єдиноборств на підтримку ЗСУ "Сильна молодь - майбутнє країни".

Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
У Вінниці рятувальники змагалися за звання "Кращого начальника караулу"