У Вінниці понад 50 тисяч переселенців отримали допомогу у Гуманітарному центрі речей

У Вінниці понад 50 тисяч переселенців отримали допомогу у Гуманітарному центрі речей

14:44 19.08.2022

З перших днів війни у Вінницькій громаді знайшли прихисток тисячі українців, які вимушено перемістились з окупованих територій та територій, де відбуваються активні бойові дії. 

Для підтримки внутрішньо переміщених осіб у квітні у місті створили Гуманітарний центр речей. У ньому люди можуть підібрати необхідний одяг та взуття для себе та своїх рідних. 

У Центрі можна знайти:

  • іграшки, 
  • постільну білизну, 
  • рушники, 
  • іноді дитячі візочки чи колиски. 

Загалом у Гуманітарному центрі речей отримали допомогу понад 50 тисяч людей.

У Вінниці понад 50 тисяч переселенців отримали допомогу у Гуманітарному центрі речей

Директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова зазначає, що у Вінницькій громаді продовжують піклуватись про тих, хто вимушено покинув свої домівки через бойові дії.

Зараз у Вінниці проживає чимало переселенців, які тікали від обстрілів та ракет з інших регіонів України, ще взимку. Ці люди з рідного дому взяли з собою мінімум речей. Звичайно, ніхто не планував тут затриматись надовго, але війна внесла свої корективи. До Центру речей гуманітарку надсилають закордонні благодійники. Приносять одяг й пересічні вінничани та волонтери. Зараз з’являється попит на осінній та зимовий одяг. Є потреба в куртках, пальто, які в хорошому стані, - каже директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Гуманітарний центр

Гуманітарний центр речей працює за адресою: Вінниця, вул.Київська, буд.16А, в ТЦ «Tetris» (1 поверх) з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00. Щоб отримати необхідні речі, потрібно пред’явити довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або документ, що посвідчує особу (паспорт або через застосунок «Дія»).

Нагадаємо, Вінниця з початку війни налагодила роботу гуманітарного хабу, який вже надав близько 1000 тонн допомоги для потреб військових, громад, які перебувають під обстрілами, та внутрішніх переселенців. Проте потреби зростають з кожним днем, тому необхідно об’єднувати зусилля для допомоги людям. 

Читайте також

Історії вдячності оборонців, яким допомогли помічники ветеранів у Вінниці
Детальніше
Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше
Як працює принцип допомоги "Рівний-рівному"
Детальніше
Вінниця підготувала допомогу для бійців на харківському, донецькому та придністровському напрямках
Детальніше
Громада міста-побратима закупила для Вінниці наркозну станцію і транспортний ШВЛ
Детальніше
У Вінницькому ліцеї № 29 зібрали понад 200 тисяч гривень на дрон для оборонців
Детальніше