У Вінниці провели третій етап благодійного турніру з єдиноборств

12:15 27.06.2022

25 червня на базі Бійцівського клубу "Легіон-13" у Вінниці відбувся третій благодійний турнір зі змішаних єдиноборств на підтримку ЗСУ "Сильна молодь - майбутнє країни".

Перший турнір проводили в Тульчині, другий - відбувся в селищі Бар, третій - у Вінниці. У змаганнях взяли участь спортсмени з Вінниці, Жмеринки, Бару, Погребища, Чечельника, Хмільника, Тульчина, Козятина, Ілляшівки, Харкова. Загалом кількість учасників налічувала 90 спортсменів.

Мала Злата, Малий Ярослав, Лемешов Владислав, Бондаренко Вадим стали переможцями та здобули золоті медалі. Андрух Тимофій, Крилов Тарас та Матвієнко Софія стали другими та здобули срібні нагороди. Під час турніру зібрали кошти у розмірі 8 500 гривень, які передадуть на потреби наших захисників, - повідомляє Барська міська рада.

Нагадаємо, на Вінниччині відбулись змагання на підтримку Збройних Сил України. За благодійний Кубок Жмеринського району з волейболу змагалися чоловічі аматорські команди.

Юні “нивівці” вдома здолали конкурента в боротьбі за вихід до плей-офф
Вінничанки привезли медалі з Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «CRYSTAL CLUBS 2024»