Спортсмен з Немирова виборов чотири медалі на Чемпіонаті України з армреслінгу

17:31 16.08.2022

11-15 серпня у Львові проходив Чемпіонат України з армреслінгу серед молоді та дорослих. Це відбіркові змагання на Чемпіонат Європи та Чемпіонат Світу, де показали достойні результати й спортсмени з Вінниччини.

Олександр Коломієць з Немирова став абсолютним чемпіоном на праву та ліву руку у своїй ваговій категорії серед молоді виборовши дві золоті медалі. Спортсмен увійшов до складу національної збірної команди України.

Олександр Коломієць в запеклій боротьбі зі своїми суперниками здобув звання Майстра спорту України, завоювавши срібло серед дорослих на ліву руку та бронзу на праву. У фінальному поєдинку боровся з Майстром спорту міжнародного класу, чемпіоном світу, Олегом Петренком з Тернополя, - інформує Вінницька обласна військова адміністрація.

Немирівчанин виборов 4 медалі на Чемпіонат України з армреслінгу

Микола Квітка, якому 16 років, наймолодший з учасників змагань, показав дуже хороший результат серед молоді, зайнявши четверте місце у своїй ваговій категорії. Владислав Педос також спробував свої сили на такого рівня змаганнях і отримав неоціненний досвід, враження та стимул продовжувати займатися армреслінгом для досягнення кращих результатів та подальших перемог.

Нагадаємо, у Львові відбулися змагання "Leo Cup", де взяли участь 24 колективи з різних міст України, серед них - юні футболісти вінницької "Ниви". На першому етапі команди були розділені на шість груп по чотири колективи.

Юні “нивівці” вдома здолали конкурента в боротьбі за вихід до плей-офф
Вінничанки привезли медалі з Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «CRYSTAL CLUBS 2024»