У Вінниці капітально відремонтували покрівлі чотирьох багатоповерхівок

У Вінниці капітально відремонтували покрівлі чотирьох багатоповерхівок

17:32 16.08.2022

У вінницьких багатоквартирних будинках продовжують ремонтувати ті покрівлі, які знаходяться в край незадовільному стані. 

З початку року оновили дахи чотирьох висоток. Ще на 12 будинках - роботи тривають. Ремонтні бригади використовують сучасні енергоефективні матеріали. У планах завершити роботи до початку опалювального сезону.

Ремонт покрівель залишається одним з найбільш затребуваних видів ремонтних робіт. Допоки дозволяють погодні умови, ми будемо продовжувати працювати. Зараз тривають ремонти дахів на 12 об’єктах, - повідомив директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

Наразі роботи з капітального ремонту покрівель здійснюють за адресами:

 • Саксаганського, 13; 
 • Магістратська, 110; 
 • Г.Успенського, 69; 
 • Стрілецька, 55; 
 • Пирогова, 55; 
 • Юності, 75; 
 • Академічна, 52; 
 • Василенка, 4; 
 • Янгеля, 56; 
 • Коцюбинського, 35; 
 • Винниченка, 35.

Цьогоріч із настанням холодів на нас чекає чергове випробування. І вінничани мають зробити все можливе, аби підготуватися до нього. Своєю чергою, наша команда продовжує оновлювати житловий фонд Вінниці задля підвищення енергоефективності будинків: модернізуємо покрівлі, замінюємо внутрішні інженерні мережі, герметизуємо міжпанельні стики, та виконуємо інші види робіт на прохання вінничан, - розповідає Роман Фурман. – Я закликаю містян не гаяти часу та почати готуватися до опалювального сезону вже зараз.

На умовах співфінансування

Оновлення житлового фонду у Вінниці проводиться за програмою співфінансування. Умови участі: 70% витрат покриває міський бюджет, решту коштів докладають мешканці. Вони й обирають, які роботи виконувати першочергово у їхніх будинках. Крім того, продовжує діяти програма з підтримки ОСББ, за умовами якої співвласники мають право на отримання безкоштовного капремонту одного конструктивного елементу. Здійснення двох видів робіт виконується коштами міського бюджету, якщо будівля зведена до 1970 року.

Нагадаємо, в будинках Вінниці, що постраждали від вибухів 14 липня, вставляють вікна в під’їздах і капітально ремонтують дахи. Роботи фінансуються з міського бюджету.  Загалом на металопластикові мають замінити пів тисячі склопакетів.

Читайте також

У приватному секторі Вінниці відремонтують 23 криниці
Детальніше
Де відключатимуть воду та світло - перелік планових ремонтних робіт у Вінниці 27 травня
Детальніше
На проспекті Юності у Вінниці замінюють 16 метрів труби на водогоні
Детальніше
У Вінниці встановлюють новий контейнерний майданчик біля житлового будинку
Детальніше
Де у Вінниці ремонтують комунальні мережі 24 травня - перелік адрес
Детальніше
У Вінниці продовжують встановлювати двері в укриття з автоматичними замками
Детальніше