У Вінниці капітально відремонтували покрівлі чотирьох багатоповерхівок

У Вінниці капітально відремонтували покрівлі чотирьох багатоповерхівок

17:32 16.08.2022

У вінницьких багатоквартирних будинках продовжують ремонтувати ті покрівлі, які знаходяться в край незадовільному стані. 

З початку року оновили дахи чотирьох висоток. Ще на 12 будинках - роботи тривають. Ремонтні бригади використовують сучасні енергоефективні матеріали. У планах завершити роботи до початку опалювального сезону.

Ремонт покрівель залишається одним з найбільш затребуваних видів ремонтних робіт. Допоки дозволяють погодні умови, ми будемо продовжувати працювати. Зараз тривають ремонти дахів на 12 об’єктах, - повідомив директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

Наразі роботи з капітального ремонту покрівель здійснюють за адресами:

  • Саксаганського, 13; 
  • Магістратська, 110; 
  • Г.Успенського, 69; 
  • Стрілецька, 55; 
  • Пирогова, 55; 
  • Юності, 75; 
  • Академічна, 52; 
  • Василенка, 4; 
  • Янгеля, 56; 
  • Коцюбинського, 35; 
  • Винниченка, 35.

Цьогоріч із настанням холодів на нас чекає чергове випробування. І вінничани мають зробити все можливе, аби підготуватися до нього. Своєю чергою, наша команда продовжує оновлювати житловий фонд Вінниці задля підвищення енергоефективності будинків: модернізуємо покрівлі, замінюємо внутрішні інженерні мережі, герметизуємо міжпанельні стики, та виконуємо інші види робіт на прохання вінничан, - розповідає Роман Фурман. – Я закликаю містян не гаяти часу та почати готуватися до опалювального сезону вже зараз.

На умовах співфінансування

Оновлення житлового фонду у Вінниці проводиться за програмою співфінансування. Умови участі: 70% витрат покриває міський бюджет, решту коштів докладають мешканці. Вони й обирають, які роботи виконувати першочергово у їхніх будинках. Крім того, продовжує діяти програма з підтримки ОСББ, за умовами якої співвласники мають право на отримання безкоштовного капремонту одного конструктивного елементу. Здійснення двох видів робіт виконується коштами міського бюджету, якщо будівля зведена до 1970 року.

Нагадаємо, в будинках Вінниці, що постраждали від вибухів 14 липня, вставляють вікна в під’їздах і капітально ремонтують дахи. Роботи фінансуються з міського бюджету.  Загалом на металопластикові мають замінити пів тисячі склопакетів.

Читайте також

100 млн грн для Сил оборони перші бюджетні рішення Вінницької міськради у новому році
100 млн грн для Сил оборони: перші бюджетні рішення Вінницької міськради у новому році
Детальніше
Робочі місця і кошти до бюджету наскільки результативно використовують комунальне майно Вінниці
Робочі місця і кошти до бюджету: наскільки результативно використовують комунальне майно Вінниці
Детальніше
Цьогоріч у Вінниці капітально відремонтують дев'ять низькопідлогових автобусів
Цьогоріч у Вінниці капітально відремонтують дев'ять низькопідлогових автобусів
Детальніше
З Вінниччини до Києва направили сім ремонтних бригад
З Вінниччини до Києва направили сім ремонтних бригад
Детальніше
На Вінниччині директорку підприємства судитимуть за нецільове використання бюджетних коштів
На Вінниччині директорку підприємства судитимуть за нецільове використання бюджетних коштів
Детальніше
50 тис. звернень за рік надійшло до кол-центру "Вінницяміськтеплоенерго"
50 тис. звернень за рік надійшло до кол-центру "Вінницяміськтеплоенерго"
Детальніше