П'ять вінницьких студенток отримають стипендію Президента України
Академічну стипендію Президента України призначили п’ятьом студенткам закладів фахової передвищої освіти Вінниччини.
Про це 27 лютого інформують у Вінницькій обласній військовій адміністрації.
За високі досягнення в навчанні та науковій діяльності стипендію в другому семестрі 2025/2026 навчального року отримуватимуть:
- Вікторія Водзяновська – студентка Барського фахового коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету;
- Анастасія Сегеда – студентка Могилів-Подільського технолого-економічного фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету;
- Аліса Панасюк – студентка Вінницького технічного фахового коледжу;
- Анна Стрельчук – студентка Вінницького технічного фахового коледжу;
- Марія Корж – студентка Тульчинського фахового коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету.
Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський призначив стипендії видатним і перспективним спортсменам України з неолімпійських видів спорту. Серед них – четверо вінничан.
Громада на Вінниччині через суд добилась повернення земельної ділянки Від мирного протесту на Майдані до розстрілів: як події лютого 2014 року змінили хід історії





