Президент нагородив полк з Вінниччини почесною відзнакою За мужність та відвагу

Президент нагородив полк з Вінниччини почесною відзнакою "За мужність та відвагу"

17:37 27.07.2022

27 липня Президент України Володимир Зеленський відзначив восьмий полк оперативного призначення Національної гвардії України імені Івана Богуна з Вінниччини почесною відзнакою "За мужність та відвагу".

Восьмий полк оперативного призначення на захисті України від самого початку війни. Бійці полку запобігли створенню псевдореспубліки у Харкові у 2014 році. У ніч з 7 на 8 квітня 2014 року бійці полку провели блискучу спецоперацію зі звільнення Харківської обласної державної адміністрації від сепаратистів.

Згодом вони брали участь у боях за Слов'янськ і разом з іншими силовими підрозділами вибили бойовиків Гіркіна з населеного пункту Семенівка - це був один із перших успішних боїв українських військових з початком АТО, - повідомляє Західне територіальне управління Національної гвардії України.

Після повномасштабного вторгнення підрозділ був залучений до оборони столиці. Його бійці спільно з ЗСУ звільнили понад 20 населених пунктів Київської області, розбивали колони ворожої техніки та рівняли із землею позиції окупантів.

Після звільнення Київщини, гвардійці восьмого полку НГУ продовжили обороняти Україну вже на східних рубежах, де воюють у найгарячіших районах і сьогодні.
Завдяки таким воїнам-гвардійцям можна бути впевненим, що Україна обов'язково переможе!

Нагадаємо, почесною відзнакою "За заслуги перед Вінниччиною" відзначили чотирнадцятьох подолян. Серед нагороджених - медики, військові, освітяни, громадські діячі, митці, спортсмени, підприємці. Люди, які роблять внесок у розвиток нашого регіону, міста, країни.

Читайте також

На Вінниччині сертифікували перших випускників Центру підготовки громадян до національного спротиву
На Вінниччині сертифікували перших випускників Центру підготовки громадян до національного спротиву
Детальніше
Вінницькі лісівники здавали кров для потреб ЗСУ
Вінницькі лісівники здавали кров для потреб ЗСУ
Детальніше
Теплицька громада передала військовим необхідне обладнання
Теплицька громада передала військовим необхідне обладнання
Детальніше
“Мій другий день народження” з російського полону звільнили ексмера Херсона
“Мій другий день народження”: з російського полону звільнили ексмера Херсона
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
На війні загинув прикордонник з села Павлівки
На війні загинув прикордонник з села Павлівки
Детальніше