На Вінниччині триває навчання фахівців у сфері протидії торгівлі людьми

На Вінниччині триває навчання фахівців у сфері протидії торгівлі людьми

15:55 08.06.2021

На Вінниччині триває навчання фахівців у сфері протидії торгівлі людьми. Серія вправ і тренінгів стартувала для представників Сумської та Київської областей, які приїхали на навчання на Вінниччину.

Упродовж 8-10 червня учасники симуляційної вправи “Посилення взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми” матимуть можливість не лише обмінятися досвідом роботи, а й відпрацювати й вдосконалити практичні навички ідентифікації постраждалих, поліпшити якість надання послуг потерпілим від торгівлі людьми та покращити взаємне інформування профільних структур. 

Захід організовано у рамках Програми Координатора проєктів ОБСЄ “Безпека людини” за підтримки Міністерства соціальної політики України.

Симуляційна вправа моделюється на реальних сценаріях торгівлі людьми. Такий злочин розслідуватимуть поліцейські, працівники соцзахисту, психологи притулку та інші фахівці. Основне завдання – це поширення практики та відпрацювання тих ситуацій, де суб’єкти взаємодії працюють разом, - розповіла спеціаліст з протидії торгівлі людьми, Координатор проєктів ОБСЄ в Україні Надія Кондибіна.

Загалом, Програма передбачає реалізацію низки напрацювань, спрямованих на підтримку України у сфері протидії торгівлі людьми, подолання проблеми домашнього насильства, підвищення рівня захисту від кіберзлочинності.

Надзвичайно приємно вітати вас на теренах Вінниччини. Ви маєте чудову можливість у комфортній атмосфері отримати весь запланований багаж знань. Хочу вкотре подякувати Координатору проєктів ОБСЄ в Україні за стабільно високий рівень тих фахівців, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми. Вінницька область на першому тренінгу також проходила це навчання, - зауважила перший заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.

Під час зустрічі вона розповіла про досвід і напрацювання Вінниччини у сфері протидії торгівлі людьми.

Зокрема, у регіоні з 2016 року діє Обласна комплексна програма підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми. Зазначений документ пролонговано до 2021 року, а відтак, цьогоріч на розгляд Вінницької обласної Ради буде представлено нову, вдосконалену програму.

За її словами, на сьогодні також провідне місце посідає підготовка фахівців на місцевому рівні у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема, на рівні територіальних громад.

Посадовиця підкреслила, що усі напрацювання та результати у сфері протидії торгівлі  людьми – це, у першу чергу, міжсекторальна та міжвідомча співпраця, а також взаємодія з громадськими організаціями.

Нагадаємо, на Вінниччині посилюють взаємодію суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми.

Читайте також

У Вінниці запустили інформаційну кампанію, аби допомогти уникнути тенет сучасних работорговців
Детальніше
Автобус з історіями людей, які пережили сучасне рабство, запустили у Вінниці
Детальніше
Вінниччина отримала рюкзаки з канцелярією для дітей-переселенців
Детальніше
У Вінниці обговорили можливості співпраці з Індією - йшлося про медичне обладнання
Детальніше
У Вінниці відкрили інсталяцію "Придивись" до дня боротьби з торгівлею людьми
Детальніше
На Вінниччині триває навчання асистентів дитини
Детальніше