На Вінниччині через необережність під час куріння загинули двоє мешканців

На Вінниччині через необережність під час куріння загинули двоє мешканців

11:35 13.11.2025

На Вінниччині через необережність під час куріння загинули двоє мешканців. Трагедія сталася в селі Станіславчик Жмеринського району.

Про це 13 листопада інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

На момент прибуття рятувальників будинок був повністю охоплений полум’ям.Під час ліквідації пожежі бійці ДСНС виявили тіла двох людей, - йдеться у повідомленні.

Як з’ясувалося, загинули дві жінки — 54-річна та 41-річна.

На Вінниччині через необережність під час куріння загинули двоє мешканців

Нагадаємо, на Вінниччині горіли сонячні батареї на даху приватного будинку. Загалом підрозділи ДСНС області дев’ять разів залучали до ліквідації пожеж, п'ять із них — у житловому секторі.

Читайте також

Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі обставини з'ясовує поліція
У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі: обставини з'ясовує поліція
Детальніше
У Вінниці власники самі загасили пожежу газового котла до приїзду рятувальників
У Вінниці власники самі загасили пожежу газового котла до приїзду рятувальників
Детальніше
На Вінниччині зафіксовано перший цьогорічний випадок лептоспірозу що відомо про небезпечну хворобу
На Вінниччині зафіксовано перший цьогорічний випадок лептоспірозу: що відомо про небезпечну хворобу
Детальніше