На Вінниччині 40,4% роботодавців оцифрували трудові книжки

На Вінниччині 40,4% роботодавців оцифрували трудові книжки

13:45 15.02.2024

На Вінниччині 40,4% роботодавців оцифрували трудові книжки Про це інформує головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

В рамках засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду Вінниччини відповідні показники оприлюднив днями начальник Управління інформаційних систем та електронних реєстрів Сергій Сіташ.

По області понад 21 тис. страхувальників подають звітність за 294,2 тис. найманих працівників. Станом на 1 січня поточного року, відсоток активності страхувальників з оцифрування відомостей про трудову діяльність по Україні складає 31,5%, по області - понад 40,4%, - розказує він.

В контексті теми цифрового розвитку інформаційно-технологічної діяльності, обговорили питання організації нового напрямку роботи – відеоідентифікації, яка проводять на територіальних майданчиках Тростянецького та Немирівського сервісних центрів, а також у Вінниці. 

На Вінниччині 40,4% роботодавців оцифрували трудові книжки

Керівник підрозділу доповів про оптимізацію технічного забезпечення Сервісних центрів, віддалених робочих місць та покращення умов праці спеціалістів контакт-центру.

Нагадаємо, Чечельницький сервісний центр пенсійного фонду визнали кращим у області за підсумками минулорічного четвертого кварталу. Про це інформує головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Читайте також

У Вінниці розширили перелік вакансій з суспільно корисних робіт для безробітних
Детальніше
Вінницька міськрада з обласним центром зайнятості запускає проєкт для безробітних
Детальніше
Вінничанина призначили головою Адміністрації Держспецтрансслужби
Детальніше
Українців можуть звільняти з роботи, якщо вони не повідомили про родичів, які знаходяться в рф
Детальніше
Як міграційна поліція Вінниччини протидіє трудовій експлуатації та торгівлі людьми
Детальніше
Роботодавці підрахували скільки вінничан виїхали до Польщі у зв'язку з війною
Детальніше