"Маємо до травня вже подати проєкти" - Вячеслав Соколовий про конкурс "Безпечні стійкі громади"

"Маємо до травня вже подати проєкти" - Вячеслав Соколовий про конкурс "Безпечні стійкі громади"

15:41 09.04.2024

Розпочалися інформаційні зустрічі з керівниками та представниками громад в рамках конкурсу обласної Ради "Безпечні стійкі громади". Першу таку зустріч провели 9 квітня для громад Могилів-Подільського та Жмеринського районів. Захід відбувся у Шаргородській міській раді.

Участь у зустрічі взяли голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий та його заступник Анатолій Ткач.

Розпочався конкурс Вінницької обласної ради "Безпечні стійкі громади". Він буде особливим, не схожим на попередній. Триває війна з російським агресором. Нові - дуже складні - виклики постали перед нашими територіальними громадами, - сказав Вячеслав Соколовий. - Кожна громада має стати безпечною для жителів та стійкою в боротьбі з ворогом. Власне, такий зміст ми й заклали у цьогорічний конкурс. Дякую Збройним Силам України, що дозволяють нам з вами планувати та працювати.

"Безпечні стійкі громади": відбулась інформаційна зустріч для двох громад Вінниччини

Головні напрями обласного конкурсу відповідають принципам і пріоритетам, затвердженим рішенням сесії облради:

  • "Безпека і оборона" - сприяння підтримці підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових формувань, цивільний захист, правопорядок та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій;
  • "Стійкість" - облаштування укриттів у закладах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, громадських місцях тощо;
  • "Турбота" - забезпечення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я для створення умов, спрямованих на підвищення рівня фізичного розвитку та реабілітації військовослужбовців, їх родин.
"Безпечні стійкі громади": відбулась інформаційна зустріч для двох громад Вінниччини

Загальний бюджет конкурсу складе 86 млн грн. Проєкти-переможці будуть реалізовані на умовах співфінансування.

Це кошти обласного та місцевих бюджетів, - сказав Вячеслав Соколовий. - Бюджет конкурсу з обласного бюджету - 43 млн грн. Ми зможемо об’єднати зусилля та спільно допомогти ЗСУ. Наше завдання до травня вже подати проєкти на розгляд Експертної ради. Бажаю вам усім долучитися до конкурсу для допомоги наших захисникам і захисницям на передовій.

Співробітниці виконавчого апарату обласної ради Єлизавета Савчук та Христина Соловей презентували напрями конкурсу, провели покроковий розбір конкурсної заявки та типових помилок при написанні проєктів.

"Безпечні стійкі громади": відбулась інформаційна зустріч для двох громад Вінниччини

5 квітня Експертна рада дала старт конкурсу Вінницької обласної ради "Безпечні стійкі громади". У попередні роки цей конкурс став унікальним майданчиком для реалізації ідей та планів громад - проєктів їхнього розвитку. Після повномасштабного вторгнення до умов та Положення конкурсу були внесені зміни. Цьогоріч його напрями націлені на підтримку ЗСУ та Сил оборони в боротьбі з російським агресором.

Всю інформацію про умови конкурсу та участь у ньому можна отримати за посиланням.

Нагадаємо, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий провів засідання Експертної ради конкурсу "Безпечні стійкі громади". Відкриваючи засідання, він відзначив особливість цьогорічного конкурсу - першочергова підтримка Збройних Сил України та Сил оборони в боротьбі з російським агресором.

Читайте також

Завершився стипендіальний конкурс для молоді від "Подільської громади"
Детальніше
На міжнародному конкурсі мистецтв юні жмеринчани вибороли десяток нагород
Детальніше
У Вінниці стартував конкурс інноваційних екологічних проєктів «Екотопія Поділля»
Детальніше
На Вінниччині діє реабілітаційний центр для поранених воїнів і постраждалих від війни тварин
Детальніше
Колектив з Вінницьких Хуторів переміг у Всеукраїнському конкурсі хорового мистецтва
Детальніше
Конкурс "Безпечні стійкі громади" представили громадам Хмільницького району
Детальніше